Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet választottatok a...

Milyen nevet választottatok a születendő lányotoknak?

Figyelt kérdés
Kivi vagyok, h ti mit választottatok!:)3hónapos pocis:)
2009. dec. 19. 10:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Ha majd lesz kislányom, Eszternek fogják hívni. Szép magyar név és (mivel mindketten szőkék voltunk kicsi korunkban) valszeg a geyrek is szőke lesz, így azt hiszem, az Eszter tökéletesen illik hozzá.

Nekem nagyon tetszik a Johanna is, illetve az Anna és az Anikó. Az első a nagymamám, az utolsó az én nevem, így a gyermekem valószínűleg nem fogja kapni. Pedig ha a mi nevünk nem Anikó és László lett volna, biztosan fennmaradtak volna a rostán ezek a nevek :)

2009. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Lilien - 15 hónapos

De tetszik még a Zsanett, Evelin, Dóra

2009. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
67%
Laura lesz a lányom. jövőhéten szülök
2009. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Norina,vagy Gerda.
2009. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Ha egyszer végre születik egy kislányom is, akkor Kendra lesz a neve, ezt már évekkel ezelőtt eldöntöttem. Fiam lett, hát nem mondom, nem volt egyszerű választani neki, annyira biztos voltam a lánynévben, de a fiú nevek között alig akadt olyan, ami tetszett volna. (Amúgy Krisztián lett :)
2009. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Rege és Édua
2009. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk régebben nagyon tetszett a Regina, Anna, Virág, Izabella...de nem tudom, vhogy ezeket a neveket nem nagyon szeretném adni a lánykámnak! A párom meg az Alexandrával zaklat... (szép név, de az egyik "ellenségemet" így hívják...szal nagyon utálom azt a lányt, és ezért nem akarom azt, h a lányomat így hívják!
2009. dec. 19. 13:29
 18/38 anonim ***** válasza:

Szia. az én kislányom 14 hónapos lesz.

Az ő neve Lili Vivien

2009. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Az én lányom a Sára nevet kapta.
2009. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Az én lányom a Szonja nevet kapja, ha végre méltóztatik kibújni, de versenyben volt még az Andrea és a Karina is.

41 hetes

2009. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!