Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet választottatok a...

Milyen nevet választottatok a születendő lányotoknak?

Figyelt kérdés
Kivi vagyok, h ti mit választottatok!:)3hónapos pocis:)
2009. dec. 19. 10:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Orsi vagy Eszter (még eldöntendő) :)


És TE?

2009. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, sok név tetszik köztük a sajátom is (Adrienn) de azt nem adom neki, semmiképp!:)
2009. dec. 19. 10:25
 3/38 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig tetszett a Nikolett név,és mindig azt mondtam ha egyszer lányom lesz csakis úgy hívhatják.Amikor terhes lettem megtetszett a Szilvia név,így hívják a lányom.A második neve Zsófia.Azt nem szeteti(én se)tiszteletből kapta második névnek.
2009. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem tetszik az Adrienn, de én se vagyok híve, hogy két egyforma nevű legyen egy családban, mikor még annyi szép név van.. :))


A Zsófi is nagyon tetszik, de a hugom lánya már "elvette" ezt a lehetőséget az orrunk elől :)


Szilvia is tetszik! :)


Én is kíváncsi vagyok, miket írtok még.

2009. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom Rebeka.
2009. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is kislányt várunk,pár napja tudtuk meg:-))))Volt pár név ami vagy nekem vagy a páromnak nem tetszett,mire megtaláltuk a Zorkát és mindketten beleszerettünk:-)))
2009. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Szép név a Zorka, még nem is hallottam, nekem a Mira tetszik még nagyon:)
2009. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

A mi babánk Maja lesz.Ez volt az egyetlen, ami mindketőnknek egyformán tetszett.:)



29 hetes km

2009. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

SZia,az én lányom Hanna,már kamaszként teszett ez a név,és akkor elhatároztam,hogyha lányom lesz így hívják majd!Szerencsére a férjemnek is tetszett!

De azért még volt egy-két név a listán:Dalma,Kincső,Csenge!

2009. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Gerda
2009. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!