Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő nevekről?

Figyelt kérdés
Abigél, Auróra, Gyöngyvér, Lukrécia, Ráhel, Zója, Olga
2009. dec. 14. 16:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hát nekem nem tetszik egyik sem bocsi :S:(
2009. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
hátt nekem talán az Abigél de ez a név is becézve kicsit izéé h Abika meg társai.a többi nekem sem tetszik:(
2009. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Abigél tetszik (van itt olyan kismama, akinek így fogják hívni a kislányát:)), mondjuk nem az én stílusom, de jó.

Auróra: régen imádtam ezt nevet (van egy ilyen nevű magyar punk zenekar, és szerintem ezért, mert tini koromban nagyon csíptem őket), mondjuk mostmár nem adnám, de még mindig tetszik.

Gyöngyvér: ez nem tetszik.

Lukrécia: ez viszont nagyon tetszik, de annyira, hogy ezt megtartanám magamnak, kár, hogy nem ezt a nevet kaptam a szüleimtől.

Ráhel: ez nem igazán, túl bibliai, vagyis nekem konkrétan ez a név egyet jelent a bibliai nevekkel.

Zója: elmegy, se nem tetszik, se nem taszít

Olga: Ezt a nevet mindig is nagyon szerettem.

2009. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik egyik sem, de ilések és pofonok.
2009. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%

Abigél - nagyon szép

Auróra - mint szó szép,de névnek elég fura,mintha valami paranormális jelenség lenne

Gyöngyvér - fiús

Lukrécia - komolytalan,nevetséges név

Ráhel - zsidó név,amúgy nekem a hangzása nem tetszik

Zója - olyan,mint a szója

Olga - öreges,nőietlen,csúnya

2009. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Talán az Abigél úgy-ahogy,de a gyerekemnek nem adnám.A többi nem tetszik,a Zója és az Olga olyan hős szovjet úttörő hangulatú nekem.:))
2009. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem a Rahel tetszik, de a tobbi nem igazan.
2009. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Az Abigélről a regény és a film jut eszembe, és persze pár hete ADA & ABIGÉL :)))

Az Auróra cirkáló.

A Gyöngyvér nem tetszik.

A Lukrécia Károly bácsiék macskája a Frakkban.

A Ráhel nem tetszik.

A Zója sem tetszik.


Az Olga oroszos, de tetszik, mert ismerek két nagyon kedves és szép Olgát is. Nőies név :)

Ezek közül csak az Olgát adnám a gyerekemnek.

2009. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus de ciki,hogy az Abigélről már én is eszetekbe jutok:D


Nekem amúgy Az Abigél nem kedvenc nevem,leírtam már sokszor,hogy azért adtam a lányomnak,mert


ad 1: mindent vele kapcsolatban az apja tudott meg hamarabb,az Abigél jelentése pedig : az apa öröme

ad 2: egy operaénekes azt mondta,hogy úgy nézek ki mint Szerencsi Éva és nem mellesleg kedvenc lányregényem az Abigél ^^


Az Auróra amúgy a kedvenc neveim egyike:) A terhesség elején,mondtam,hogy Rolóval nekünk 3 hercegnőnk lesz:


Auróra (ergo Csipkerózsika)

Odett ( ergo Hattyúhercegnő)

Helka (ergő Balatoni rege)


Gyöngyvér: nemtudom mit jelent,de nekem olyan kellemes a hangzása és ha így egyszerűen a szó jelentését nézem,hogy a Gyöngy vére,egy gyönyörű fotó jut eszembe,ahol egy sebzett fehér perla vérét adja valakiért ^^


A Lukrécia csak azért nem,de le ne üss,mert mindig a Frakkos fekete cica jut eszembe róla ^^


A Ráhel...nos bibliai név,szerintem szépséges ^^


Olga: az a házsártos banya jut eszembe róla a faluból,de szerintem második névként gyönyörű ^^


és végül Zoya vagy Zója ^^ Daniell Steel Zoya-ját olvasd el,megérted majd miért tartozik a leg-ek közé ^^



Ada és Abi ^^

2009. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Lukrécia= Frakkból a macska jut eszembe

Zója= még nem hallottam,de szerintem szörnyű

Auróra= Nekem erről a HArry Pottrer jut eszembe

Ráhel=zsidó név, nem tetszik

Olga= Öreg néniknek

Gyöngyvér= elmegy, se nem rossz, se nem jó

Abigél= az összes közül ez a legnormálisabb

2009. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!