Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen gyakran...

Anyukák! Milyen gyakran jártok el kikapcsolódni, szórakozni, és mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
Én havonta vagy kéthavonta elmegyek sörözni barátnőkkel, meg heti 2x sportolni este. Szerintetek ez gáz? Sok? Ti hogy kapcsoltok ki? (4 éves ikreim vannak).
2014. márc. 10. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves. Az utóbbi 4 hónapban vezettem be azt, h havonta 1x elmegyek a barátnőmmel bulizni. Előtte nem nagyon jártam/jártunk el sehova.
2014. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyedül nevelem a lányom, így nekem csak annyi kikapcsolódás jut, ha heti egyszer elviszem a nagyihoz és én addig elmegyek egyedül a boltba :(

Iszonyat rossz így, már nagyon unom így az anyaságot, idegőrlő a 24 órás feszült készenlét, idegeskedés.

2014. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az egyik gyerekem nemsokára 5 éves, a másik 20 hónapos.

Manikűrre, pedikűrre eljárok kéthetente két különböző helyre.

Fodrászhoz évente egyszer, mert hosszú a hajam, így is szeretném még hagyni.

Nekem ezek kikapcsolódásnak számítanak.

A férjemmel ketten, vagy négyen a gyerekekkel együtt el szoktunk menni étterembe, kirándulni, egyéb helyekre kikapcsolódni.

Nekem a vásárlás is kikapcsolódás egyébként.

A barátnőmnek kicsi pár hónapos babáik vannak, most így a csajos bulik telesen ki vannak zárva. Nem is vágyódok az éjszakába.

2014. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van, 5 és 7 évesek, de örülök ha 1-2x egy évben eljutok koncertre, vacsorázni a párommal, sétálni.

Miért lenne gáz hogy te kéthavonta eljársz, meg heti 2x sportolni? Ha megteheted miért ne?

2014. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!