Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen gyakran...

Anyukák! Milyen gyakran jártok el kikapcsolódni, szórakozni, és mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
Én havonta vagy kéthavonta elmegyek sörözni barátnőkkel, meg heti 2x sportolni este. Szerintetek ez gáz? Sok? Ti hogy kapcsoltok ki? (4 éves ikreim vannak).
2014. márc. 10. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 6 éves ikreim vannak, és kb. 3-4 havonta beülök egy filmre a moziba. Én csak ennyit tudok megoldani sajnos.
2014. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

De jó Neked!

Nekem 13 hós a fiam.

Másik városba költöztünk, itt 1 ismerősünk sincs. Úh séta, kirándulás hármasban.

Havonta 1-szer hazamegyünk, akkor egy barátnőmmel szoktam talizni, de neki is ekkora babája van és egyedül neveli, úh 4-esben vagyunk.

Amikor anyósék szoktak vigyázni a babára, akkor néha elmegyünk sétálni a párommal. Este nem tudok kimaradni , m a gyerek nem hajlandó egyedül elaludni. :(((((

2014. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
11-8-3 éveseim vannak. Kocogni járok el,de csak max. 1 héten 2x.Esténként.Már ez is jól esik.Barátnők vagy jönnek,vagy mi megyünk a kicsivel.Játszóterezünk,ott is vannak anyukák,beszélgetünk. Kettesben a férjemmel nagyon nagyon ritkán jutunk el bárhová is. :/ Nincs segítségünk,nem tudjuk kire hagyni Őket. De ha esténként jó idő van,akkor sétálunk egyet a közeli erdőben.Igaz akkor is ott van az összes gyerek,de legalább mozgunk,friss levegőt szívunk,beszélgetünk apával,és együtt vagyunk.
2014. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

4 hónbapos ikreim vannak.


Barátnőkkel havonta egyszer el szoktunk menni pletyizni, két hetesek voltak mikor először mentem. (Előtte kaptak enni, majd mikor hazaértem)


Férjemmel havi egyszer egy vacsi vagy egy mozi vagy egy színház


A barátnőm kisfia 5 hónappal idősebb, mint a lányok velük hetente szoktunk menni valahova.


Minden hétvégén megyünk valahova négyesben a férjemmel és a lányokkal.


Anyukámra, apukámra, tesómra bármikor rábízhatom a gyerekeket. Sőt anyósomra is simán rá merném bízni, csak mivel ő 200 km-re van, az azért bonyolultabb egyelőre.

2014. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
A lányom 6 éves lesz júniusban,a fiam 2 éves lesz.Még nem voltam azóta kikapcsolódni( 1-2 vásárlást leszámítva) A párom szinte soha nincs itthon, 2 munkahelye van,rengeteget melózik,így ha hazajön inkább együtt vagyunk 4-en.Nincs is kire hagyni őket,nagyik vidéken élnek.
2014. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Uhh..... Azért nem gondoltam, hogy ilyen kevés jut. :( Amúgy mi is csak felváltva tudunk menni a párommal, mert nekünk sincs segítség.

Én nem tudom, hogy a szüleink hogy bírták ki, hogy SOHA sehova nem mentek nélkülünk..Van is egy kicsi lelkiismeret-furdalásom.

2014. márc. 10. 12:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem már az is felüdülés, ha hetente, kéthetente egyszer elmegyek egyedül bevásárolni, ilyenkor elmegyek szoliba is. Kb másfél havonta elmegyek fodrászhoz. Időnként átjön valamelyik barátnőm meglátogatni, de ilyenkor itt a baba is. 20 hónapos a fiam, eddig két esti csajos programom volt, az egyik egy lánybúcsú, a másik egy baráti vacsora.
2014. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kirándulni, wellness hétvégére, nyaralni sosem mennénk gyerek nélkül. Ez a mi hülyeségünk. :) Szeretek ilyen helyekre együtt menni.


Heti egyszer elmegyek este kosarazni és egyszer futni. Havonta elmegyünk randizni a férjemmel, gyerek nélkül. Havi egyszer fodrászhoz, pedikűr- manikűr. Kozmetikába csak 2 havonta.


Engem az is nagyon feltölt, ha egyedül megyek a spárba. :) Van, hogy a férjem elviszi a lányunkat 2-3 órára hétvégén, csavarognak. Szombaton pl. a baumaxban voltak, vagy 2 órát, ki is olvastam egy könyvet. :D


Barátnőkkel hetente találkozunk, de nekik is kisgyerekük van, oda viszem a lányunkat.


Alapvetően szeretem vinni a gyereket mindenhova, jól viselkedik, bár még előttünk a hiszti korszak. :D Másfél éves. De néha jól esik nélküle is elmenni. Szebben fogalmazva nem nélküle, hanem egyedül, egymagamban. Szerintem ez nem sok, nekünk belefér, így jó, nem megyek a falnak és nem szedem zsákszámra a magne b 6ot. De nekem könnyű, sorban állnak a segítők, anyuék, tesó, a lányom keresztanyja és anyósom. Mindegyikükre teljesen rábízhatom őt és ők is alig várják, hogy vigyázzanak rá, kb. 4 havonta jut mindenki sorra. :)

2014. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom, másfél a fiam.


Hétvégén van csak idő magamra, a férjem hétköznap sokat dolgozik, segítségünk meg nincsen.

Szóval hétvégén járok el szolizni, edzeni vagy csak úgy vásárolgatni, beülök egy antikváriumba, elmegyek turizni vagy csak sétálok. Esetleg otthon maradok és kikapcsolódok ha a férjem elviszi a gyerekeket.

Fodrászhoz 6 hetente járok, manikűröshöz, kozmetikushoz nem járok,magamnak csinálom itthon. Nem mondom, hogy sok de nekem már az is elég ha egy héten 1x kicsit mást csinálok.

Kettesben 3 éve nem voltunk még sehol, mert nincs kire hagyni a gyerekeket.

2014. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Körmöshöz és kozmetikushoz havi 1x, fodrászhoz 2 havonta járok, de ezeket sokszor el tudom intézni munkaidőben is ebéd helyett, így nem a gyerekektől veszem el az időt :)

Sportolni sajnos nagyon lusta vagyok mostanában, pedig régen futottam, aerobicoztam és jártam spinningre is, de nem tudom újra összeszedni magam. Na meg mondjuk a párom melója is elég kiszámíthatatlan, múlt héten pl. egy délután sem volt otthon.

Vásárolni egyedül szoktam, de azt is inkább munkaidőben intézem.

A húgommal szoktam időnként találkozni és annyi.

Ja meg 2-3 havonta van céges összeröffenés, amit nagyon szeretek, mert nagyon jó csapatunk van, az is egyfajta kikapcsolódást jelent, még ha a főnökömmel is töltöm :)

2014. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!