Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, a férjetek mennyit...

Anyukák, a férjetek mennyit segített a munkakeresésben mikor babázás után mentetek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a férjem, aki főnök, hogy mit írjak a levélkébe, amit küldök....nem a motivációsba, hanem csak a kis kísérő levélbe...amiket én írtam eddig, azokra nem reagáltak, gondoltam, ő főnök, jobb rálátása van arra, hogy milyen az olyan levél, ami tetszik annak, akihez címzem...a válasza az volt, hogy menjek, hogy írjam meg magam, neki ilyen hülyeségeke nincs ideje...nálatok a párotok hogyan támogatja a visszatérést? köszönöm
2014. márc. 9. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ferjem talalt munkahelyet,(ismerettsegi korebol adodoan)konkretan 3-at amikor vissza akartam menni dolgozni,azok kozul valaszthattam. Tehat nem csak segitett,de meg tul is teljesitett:)

Amikor valtani akartam,kimondottan kertem tole,hogy legyen szives ne ajanljon be,mert szeretnem ha magamert valasztananak,nem azert mert valakinek szivesseget tesznek.

Egyebkent az oneletrajzot viszont mindkettonknek en irom.


A ferjed borzalmasan bunko,nem tudnek olyan emberrel elni,aki lenez es segitseg helyett a foldbe dongol.

2014. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Eddig elküldtem önéletrajzokat, de nem hívtak be sehova.

Mikor még nem voltam anya, akkor is pályáztam, de nem hívtak be sehova.

Arra gondoltam, hogy hátha nem jól kommunikálom magam, hátha nem jó a levelem és ezért nem jutok át a rostákon. Arra gondoltam, hogy ha az ő véleményét megkérdem, hogy ő milyen levelet olvasna szívesen, ha hozzájuk pályáznak, akkor átírom olyanra, hátha nagyobb szerencsém lesz.

2014. márc. 9. 23:34
 13/19 A kérdező kommentje:

Nekem ő azt mondta, hogy nem ajánl be sehova, nem szégyenkezik velem és oldjam meg a problémáim egyedül, neki erre nincs ideje.

A diplomaosztómra mikor meghívtam, akkor is azt mondta, hogy neki ilyen baromságokra nincs ideje.

2014. márc. 9. 23:37
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki úgy él,ahogy megérdemli. Veled is azért beszélhet így,mert hagyod. Nem foglak sajnálni érte. Pontosan tudod,hogy vagy változtatsz a helyzeten,vagy hallgatod,hogy lenéz,nap,mint nap. Mindig Te döntesz arról,hogy élsz. Te tegnap is és ma is azt választottad,hogy alázhat kedvére. Ha holnap is bánt,köszönd meg magadnak! Amúgy,aki szerint egyedül is tudnod kellene mit írj mit gondol? Bûn kikérni a társunk véleményét egy ilyen fontos dologban?? Az ilyen szavakat hallgassa,aki akarja! Én kikérem magamnak!
2014. márc. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem azt mondta, hogy tehetetlen-impotens barom vagyok és menjek takarítónőnek, hogy még ennyit sem tudok magamtól megírni."


Nézd, durván fogalmazott, de igaza van. Ha valaki képtelen egy kísérő levelet megírni, az alkalmatlan magasabb képzettséget igénylő munkára.

2014. márc. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

rengeteg kísérő és motivációs levelet megírtam, nem hívtak vissza sehonnan azokban az időkben, amikor munkát akartam vállalni

ebből következtettem arra, hogy hátha nem jó a levél

2014. márc. 10. 07:25
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy sajnálj így a neten keresztül?
2014. márc. 10. 07:26
 18/19 anonim ***** válasza:

1. A férjed egy barom, ez nyilvánvalóan nem is kérdés, de fura, hogyha tudod, hogy ilyen idióta, akkor azon túl, hogy még vele élsz, egyáltalán miért számítasz a segítségére... hagyd a fenébe, ne kérj tőle segítséget, ahogy írták légy talpraesett...


2. Mindettől függetlenül az, hogy szeretnéd, hogy valaki átolvassa a levelet, szerintem teljesen érthető igény. Párommal is elolvassuk mindig a másik fontosabb üzleti leveleit, ha szeretné, mert több szem többet lát és fontos számunkra, hogy igényesen legyen megfogalmazva.


Ha szeretnéd, hogy valaki elolvassa tedd fel itt kérdésben a megfelelő kategóriában... vagy ha gondolod elküldheted nekem is, de én mondjuk nem hiszem, hogy sokat tudok segíteni, mert (szerencsére!) nem vagyok annyira otthon az álláskeresésben.

2014. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Dolgoztál már valahol idáig?Állítólag nem is ér sokat ha valaki online küldözgeti az önéletrajzát.Talán többet ér ha bemész személyesen adott munkahelyre.De az sem segít h a férjed ennyire alul értékel.Az is lehet h valamilyen szinte vagy teljesen rá vagy utalva és beleragadtál ebbe a szerepbe.A férjed egy amolyan alfahímnek tűnik aki nem tűr meg másik dudást a csárdában...lehet amíg mellette maradsz nem is nagyon fogsz tudni kiteljesedni a munka terén mert mindig lesz neki valami ami nem tetszik.
2014. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!