Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, a férjetek mennyit...

Anyukák, a férjetek mennyit segített a munkakeresésben mikor babázás után mentetek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a férjem, aki főnök, hogy mit írjak a levélkébe, amit küldök....nem a motivációsba, hanem csak a kis kísérő levélbe...amiket én írtam eddig, azokra nem reagáltak, gondoltam, ő főnök, jobb rálátása van arra, hogy milyen az olyan levél, ami tetszik annak, akihez címzem...a válasza az volt, hogy menjek, hogy írjam meg magam, neki ilyen hülyeségeke nincs ideje...nálatok a párotok hogyan támogatja a visszatérést? köszönöm
2014. márc. 9. 22:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
kísérő levél alatt azt a levélkét értem, ami a mail mellett van,amiben küldöm a cv-t és a motivációs levelet
2014. márc. 9. 22:34
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Semmit mivel nem is tud benne segíteni.
2014. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy támogatja, ez egyértelmű.

Viszont segíteni nem tud, teljesen más munkakörben dolgozunk és én amúgy is jobb vagyok fogalmazásban :))

2014. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
A legjobb barátom is, tiszteli a problémáimat, támogatja az elképzeléseimet, legyen szó bármiről. Türelmes, nyugodt férjem van, leül mellém és együtt olvassuk el, ha szükséges, vagy kétségeim vannak, hogy jó-e, amit írok. Még nem csalódtam a támogatásában soha. Nyíltan mondd meg a férjednek, hogy a segítségére van szükséged, és legyen ebben támogató! Vannak férfiak, akiknek az egyenes beszéd kell. Talán nem tudja, miyen fontos ez neked (sajnos nem jött rá).
2014. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy tehetetlen-impotens barom vagyok és menjek takarítónőnek, hogy még ennyit sem tudok magamtól megírni.
2014. márc. 9. 22:38
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Most erre mit mondjuk te választottad ő férjnek, gyermekeid apjának.
2014. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

amikor még nem voltunk szülők, nem volt ilyen

utána jött elő belőle ez

2014. márc. 9. 22:42
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, részemről nem tekintenék ismerősnek sem egy ilyen embert, nemhogy leéljem vele az életem. Érzékeny vagyok az intelligenciára, és annak hiányára is. És akár "főnök", akár nem, ez a kifejezésmód elég alpári. Nekem vannak elvárásaim, és ehhez mindig is tartottam magam. Gondolkodj el az életen, és a köv. 50 éven, amennyi még hátra van. Mit akarsz és mit kell érte tenned?
2014. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Hát mondjuk ezt tényleg annyira alap, hogy aki ezt nem tudja megírni az.....
2014. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

A férjed bunkón viselkedett, de miért nem tudod megírni?

Attól, hogy ő főnök valahol, nem fogja tudni jobban, ráadásul mindenhol más az elvárás. Amúgy tényleg legyél már egy kicsit talpraesettebb és önállóbb.

2014. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!