Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell "kigúnyolni" a...

Miért kell "kigúnyolni" a kismamákat?

Figyelt kérdés

Tegnap pèldàul a szomszèd is beszólt: Éppen vittem ki a szemetet erre ezt mondja a szomszèd: Minek vàllaltàl gyereket igy is kövèr vagy- tudni kell a nõrõl még nincs gyermeke-most vagyok 23 hetes, 69 kg-mal kezdtem 78 vagyok.

Ma is volt egy kèrdès: Egy "kedves" ember összeakarta gyüjteni a kismamàk röhejes kèrdèseit. (köztük volt az enyèm is) Szerintem már törölték a kèrdèst.

Ezen az oldalon is kaptam megjegyzéseket: Feltettem egy kèrdèst mièrt nem èrzem 21 hetesen aktivan a babát (azóta màr sokat mozog). Jött a válasz: Te is anyatigris leszel


Nálatok volt ilyen? Próbàlok nem foglalkozni ezekkel.


2013. dec. 22. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
A védőnőd egy idióta. Ok nem vagy modellalkat, de van aki 100 kilósan terhes, még sincs semmi baja. És én 165/70 vagyok de nem látom magam kövérnek. Ennyi, meg egy kisnyúl :)
2013. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Úristen! Ilyenkor annyira sajnállak Benneteket! Én 30 kg túlsúllyal kezdtem mindkét terhességem és soha egy rossz szót nem szóltak rám. Se rokon, se idegen, se védőnő, se orvos. (a hátam mögötti más kérdés)

Én is ismerek pár tuskó embert, de ilyet... Ezen mindig kiakadok.

És igen, valóban tudnak az emberek olyan blődségeket kérdezni, hogy az embernek égnek áll a haja.

De bármelyik kategóriában, nem csak a gyerekvállalás, nevelés témakörben.

2013. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nézzétek az utolsó kommentjét (10. válasz)


Szerinte szülés után már nem nők a nők... :D sajnálom szegényt.

2013. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem rémlik, bár én egyébként is letojom az ilyeneket. Viszont a kérdést, amit ma írtak ki, azt én is láttam, és lepontoztam a nagyokos érzéketlen válaszolókat.
2013. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszokat!!!

Mèg eszembe jutott 2 dolog.

Én egyszer megkèrdeztem: Kismamák,.van kedvetek beszélgetni? Erre megkaptam: Nem tàrsalgó oldal

Én is tettem fel tippelõs kèrdèst, a válasz az volt: Már olyan hülyèk a kismamák hogy nem tudjàk hány hetesek.

A szomszèdomròl mèg annyit utàlja a gyerekeket. A baràti csalàdot èppen kisèrtem ki, az anyuka mondta a kisfiànak: Bence, nèzz szèt mielõtt àt mész az úton. A szomszèd válasza: Minek mondani neki , ha elüti az autó az õ baja.

2013. dec. 22. 22:01
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Nos, valoban nem beszélgetős oldal, tudtommal a szabályzatban is benne van. A tippelost en személy szerint baromsagnak tartom es jópár agyament kérdést olvastam mar kismamaktol, amiknel az jutott eszembe, higy bizony be kellene vezetni a szuletes szabályozást bizonyos értelmi kepesseg alatt.

A szomszéd valoban bunko, bar elképzelni se tudom, hogy valaki igy beszolna a másiknak.

2013. dec. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hülye kèrdèsekre reagàlva....mèg nem voltam terhes èn is így låttam a dolgokat,de most csak hülyesègek jàrnak a fejemben, biztosezis hormonàlis dolog, nèha magamon megijedek hogy ilyen hogy fogalmazódhat meg bennem főleg biològuskènt. Teljesen logikus nő voltam most elvesz2t, remèlem mèg visszatèr, ettől a vèdőnőtől kèrdezni meg felesleges, csak ugyanazt fújja, az orvosom meg azt sem t6dja hogy tessèkeljen ki...
2013. dec. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!