Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem szeretik a kismamákat...

Akik nem szeretik a kismamákat és a gyermekeket miért lépnek fel ezekre a babás-mamás oldalakra? Miért nem hagyják egyesek őket nyugodtan eszmét cserélni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
na igen, erről már én is tettem fel kérdést, jobban mondva azt, hogy a lepontozók mi szerint pontoznak le...szerintük ha lepontoznak, vagy bunkó választ adnak, akkor neked is rossz lesz. Hát ne legyen, magukat minősítik!!! Idétlen beszólások, lealázások, azt hiszik, hogy beletiporhatnak z emberbe, sokszor akkor amikor a kérdező tényleg bajban van és szüksége lenne a segítségre, a válaszokra. Nem kell velük foglalkozni, ők is le vannak pontozva, szerintem nekik az a céljuk, hogy direkt "bosszantsák" a másikat. Szégyen rájuk nézve, tényleg nem kell velük foglalkozni, szánalmasak. Csak nehogy nekik is szükségük legyen arra, hogy ezen az oldalon tegyenek fel kérdést....jönnek, mert bunkók...sajnos..
2012. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezt , hogy érted? Én még sehol nem vettem észre, hogy olyan válaszol aki nem szereti kismamákat vagy a gyerekeket.
2012. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Én se nagyon láttam még olyat, hogy vki azért idejön, hogy elmondja milyen gáz anyának lenni vagy ilyesmi. Vagy mire gondolsz? Lepontozások más kategóriákban is mennek teljesen függetlenül a válasz hasznosságától. Gyanítom az én válaszom is le lesz pontozva, de ezt azok szokták csinálni, akiknek túl sok szabadidejük van és nincs mit csinálniuk. Hát igen, nagy úr a semmittevés :D
2012. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki azt írta utálja az összes kismamát és a kölykeiket is.Milyen szöveg ez?Kölyke az állatoknak van mondjuk.. Nem kell szeretni de akkor nem ezen az oldalon kell olvasgatni és írogatni.Nincs jobb szórakozása?A lepontozásról külön megvan a véleményem.Vicces!!!!!!Sokan csak azért pontozzák le a másikat mert más véleményen van.De hát ehhez IQ kell.
2012. nov. 1. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy véleményből nem lehet általánosítani, de ő sem azért jött hanem csak kötekedni akart.
2012. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Áááá ilyen kötekedők mindenhol vannak. Nem kell vele foglalkozni. Nem is érdemes visszaszólni az ilyennek, mert direkt azért ír, hogy veszekedjünk vele. Be kell jelenteni és kész. Ha olyat írt, akkor úgy is törölni fogják a válaszát. Ha senki nem reagál a beszólására, akkor úgy is megunja egy idő után, hogy nem tud senkivel sem veszekedni. Viszont ahogy elnézem a nagyon ráérős emberek már itt jártak lepontozni :D akkor üzenem nektek, mehettek holnap helyettem dolgozni (11 órában), az olasz órai anyagom meg elküldöm emailben, mert az is át kéne nézni, meg kéne tanulni!
2012. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
6-os vagyok megint! Mindenkinek ment a zöld kezecske, csak azért is ;)
2012. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Én azon nevettem, hogy a családi kapcsolatok témakörbe beírta egy nagyon okos, hogy más nem unja-e ezeket a kérdéseket? (nem emlékszem mik voltak a például, azt hiszem esküvő, meg anyós) :D akkorát röhögtem, hogy minek jár fel oda vagy egyáltalán erre a honlapra valaki, hogyha nem érdeklik a kérdések, sőt idegesítik őket? Minek? Senki se kényszeríti, hogy elolvassa :D aztán meg sápítozik, hogy mekkora béna már mindenki, hogy ilyeneket kérdez :D
2012. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik ez az oldal hogy lehet kérdezni és azonnal kapok rá választ és hogy talán én is tudok másnak segíteni tanácsot adni.Ezért valóban értelmetlen mások piszkálása bántása.Én még új vagyok itt ezért nem értettem de most már tudom nem szabad foglalkozni a negatív emberekkel.Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 1. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

2-esnek és más kétkedőnek, pont most láttam én is ilyet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Az első válaszoló...

2012. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!