Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliában milyen ellátási...

Angliában milyen ellátási formák illetik meg a kismamákat?

Figyelt kérdés
És akkor kicsit részletezem a helyzetünket: 14hetes kismama vagyok, 10hónapja élünk a párommal itt. Miután megtudtuk, hogy áldott állapotba kerültem, otthagytam a munkahelyem,mert nehéz fizikai munka volt, és mivel 30-on felül vagyok és első kisbaba, így jobbnak láttuk, ha kerülöm az erős fizikai megterhelést. Nem vagyunk házasok, és jelenleg csak a párom dolgozik. Elkezdtem olvasgatni, hogy itt milyen juttatások vannak kismamák számára, de elég nehéz kiigazodni a válaszokon, mivel jó magyarokhoz híven, leginkább észosztással, és hihetetlen mennyiségű rosszindulattal találkozok csak :) Itt 5hónapot dolgoztam, és nem tudom, hogy ilyen rövidke munkaviszonnyal számíthatok-e valamilyen támogatásra. Olyan kismamák válaszát várom, akik itt voltak várandósak, és itt is szültek. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 12. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


pontos valaszt nem tudok adni, mert mos a masodik babat varom es a 2 terhesseg kozott nem dolgoztam.

Amit tudok javasolni kerd meg a midwiffedet, hogy segitsen.

Engem eliranyitott egy irodaba, ahol teljesen ingyen kitoltottek nekem minden igelolapot helyesen.Igy kaptunk benetitet, hausing beneitet, child tax creditet, working tax creditet meg minden t ami jar :)


tudom nem erre a valaszra szamitottal, de ok tudjak megmondeni mi jar mi nem.


Boldog babavarast:)


2.5 eves kislany anyukaja aki 13 hetes kismama :)

2012. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, hidd el, hogy nekem már ez is segítség volt :) Neked is boldog babavárást!
2012. okt. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!