Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell "kigúnyolni" a...

Miért kell "kigúnyolni" a kismamákat?

Figyelt kérdés

Tegnap pèldàul a szomszèd is beszólt: Éppen vittem ki a szemetet erre ezt mondja a szomszèd: Minek vàllaltàl gyereket igy is kövèr vagy- tudni kell a nõrõl még nincs gyermeke-most vagyok 23 hetes, 69 kg-mal kezdtem 78 vagyok.

Ma is volt egy kèrdès: Egy "kedves" ember összeakarta gyüjteni a kismamàk röhejes kèrdèseit. (köztük volt az enyèm is) Szerintem már törölték a kèrdèst.

Ezen az oldalon is kaptam megjegyzéseket: Feltettem egy kèrdèst mièrt nem èrzem 21 hetesen aktivan a babát (azóta màr sokat mozog). Jött a válasz: Te is anyatigris leszel


Nálatok volt ilyen? Próbàlok nem foglalkozni ezekkel.


2013. dec. 22. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Én terhesen nem találkoztam ilyen emberekkel, de most babával (4 hetes) rengeteg "kedves" emberrel találkozok. pl. elmegyek a boltba kenyéréért (a férjem dolgozik, a pékségbe nem tudok babakocsival bemenni) szóval bemegyek a gyerkkel a boltba, ahol 1000-en állnak sorba és van, hogy a babám sír vagy csak nyöszörög egyből jönnek a megjegyzések - Minek hozom magammal. Hallgattassam már el.- Milyen anya az ilyen aki az ilyen picit kihozza a lakásból. stb.
2013. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

szia!

hát itt ki lehet fogni a bunkókat néha!

én megkérdeztem "van kedvetek tippelni?"

erre: "nincs!" meg "mire tippeljek?" meg egyéb bunkó válaszok! szerintem az ilyenekkel ne törődj!

2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
óó nekem még az esküvőmön is beszólt a nyomorult sógornőm, hogy milyen nagy a hasam....
2013. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Sok buta, frusztrált ember, nem kell velük foglalkozni. Manapság divat szinglinek lenni, meg egymást bántani.


Volt egy lány is a youtube-on aki videóban kérte, ne bántsák többé, végül öngyilkos lett (elkövetett néhány szexuális hibát).

Szerinted az emberek mennyire gonoszak? Szerintem pont ennyire. Halálba kergetik a másikat.

2013. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem volt, nekem nem szóltak be.

A gyk-val egyáltalán ne foglalkozz. Egy anomin oldalon, ismeretlen emberek véleményére ne adj.

A szomszéd meg szimplán bunkó. Én meg 49 kg-val lettem terhes, én ezért kaptam megjegyzéseket. Ne ezzel foglalkozz, hanem a babáddal :-)

2013. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem csak olyan volt, hogy ültem a villamoson 37 hetes terhesen és szólt egy csaj, hogy illene átadnom a helyet az idősebbeknek. Hát én átadtam a helyem, de a táskámat felvettem a hátamra vissza és egész véletlenül úgy álltam utána, hogy kicsit érezze a törődést. Lehet bunkó vagyok, de örültem, hogy élek.
2013. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nos a szomszédod nagyon bunkó,de az agyon aggódós kérdések tényleg viccesek tudnak lenni pl adhatok-e 4 kanállal több alma pürét a babámnak,vagy baja lesz tőle,nem kell a szívedre venni az ilyet a hormonok dolgoznak benned érzékeny vagy
2013. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

én attól pipultam be rendszerint ha leszóltak hogy óóóó ezek csak a hormonok

te most a hormonok miatt rosszul látod a helyzetet...

ettől falra másztam volna

és ráadásul ilyenkor nehéz könnyen venni ezeket pont a hülye hormonok miatt...

2013. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

nekem ez a 8. terhességem (7 sajna elhalt)

és azt bírom amikor nem merek valamit csinálni (mondjuk sokat menni gyalog meg ilyesmik) és egyből azzal jönnek ez terhesség nem betegség de abba már nem gondolnak bele hogy csak félek!

2013. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Èn tènyleg túlsullyakl kezdtem a terhessèget(165cm 75kg), mèg a vèdőnőm is leszólt hogy így hogy mertem vàlalni, bàrmit kèrdezek erre vezeti vissza plmegkèrdeztem hogy ha nyilalgat a hasam baj e a vàlssza ő nem tudja de biztos a kilóimat nem bírjàk a szöveteim, ő mindig mondja hogy így nem szabad teherbe esni stb....

Alàírom hogy valahol igaza van, de nem önszàntamból vagyok ronda, sőt alig eszem ès napi szinten llovagoltam futottam...amit ugye most abba kellett hagynom na ez sem segített....

Ès sajnos nem csak a vèdőnőmtől kapom ezt meg, minden nap hallgatom...

2013. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!