Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák! Miért...

Anyukák, kismamák! Miért vagytok még fent?

Figyelt kérdés

Én várom a férjemet haza.10ig dolgozott,de még van egy kis papírmunkája,így majd csak fél óra múlva tud indulni.

A lányunk már alszik,11 hónapos.


2013. dec. 4. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egész nap a 22 hónapos lányommal vagyok itthon, délelőttönként a férjem is itthon van, velük foglalkozok, főzök, rendet rakok stb, délután hazajön a 9 éves nagyobb a suliból, akkor leckeellenőrzés, tanulás, vacsora , fürdetés. Végre alszanak, férjem dolgozik, lakás rendben, ilyenkor szusszanok egy kicsit a csöndben és nyugalomban.
2013. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párom alszik. Én pedig TV-t nèzek

Üdv: 20+5 hkm

2013. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Végre alszanak a gyerekek,a nagyobbik 1 órája jött meg osztálykirándulásból,alig bírta abbahagyni a csacsogást :D A párom ül a másik lapinál,és nézi a játékát,én meg élvezem a csendet,a nyugit:)
2013. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok aludni egy ideje. Ki is készít rendesen.
2013. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jégtánc ***** válasza:
Most van idő nyugiban lenni:)
2013. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a lányom még mindig nem alszik... Kitalál mindent, csakhogy ne kelljen. Most éppen az apja altatja, én már nem bírok mellette ücsörögni.
2013. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látom mindenkinek most van egy kis szabadideje :) Nekem is most aludt nemrég el a másfél éves örökmozgóm. kikapcsolom az agyam :)
2013. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!