Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák, mekkora a...

Anyukák, kismamák, mekkora a súlyfeleslegetek, mennyire zavar, és mit tesztek ellene? Férjetek, barátok mit szólnak hozzá és nektek milyen érzés a reakciójuk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapja szültem 30 kiló felesleg van rajtam. Próbálkoztam már többféle fogyókúrával, edzéstervvel, de mindig feladtam. A férjemnek így is tetszem (állítólag), de magamnak nem. Barátokkal már nem merek találkozni sem.. :(
2013. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
+10kg van rajtam jeleneg szoptatok 6 honapja lassan nagyon lassan csökken a sulyom ha visszamegyek 65 kg akkor már jo:)
2013. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

és veled mi a helyzet? szoptatsz? sikerült visszanyerned az alakod?

elsö vagyok

2013. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16 hónapja szültem, most már "csak" 4 kiló plussz van rajtam. De engem nagyon zavar, ezért egy héten 3x járok futni 1,5-2 órát. Férjem azt mondja, tetszem neki így is, de biztos jobban örülne, ha lemenne ez a 4 kiló és kicsit feszesebb lenne itt-ott. Legjobban amúgy a mellem zavar, amit 11 hónap szoptatás eléggé megviselt.
2013. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem "súlyhiányom" van.

3. gyerek után már 6-7 kilóval kevesebb vagyok, mint az ideális lenne.

Most 49 kg vagyok a 162 cm-hez, 10 éve 60 voltam.


Férjemet nem zavarja, bár annyit mondogat néha, hogy tovább nem kéne fogyni. De ős is látja hogy eszem. Sokszor késő este, sok csokit. De ez van.


Bárkivel találkozom, akivel pár hónapig nem, mindenkinek az az első szava, hogy de vékony vagyok. Apukám (aki igazán nem foglalkozik amúgy ilyesmivel) a minap megjegyezte szintén.

Egy kicsit unom, de nem nagyon tudok mit tenni. Pedig nem is sportolok, kéne.


Az alakommal nem is lenne baj, az arcom beesett és sápadt, ezt nem szeretem. Meg hogy annak ellenére hogy tényleg vékony vagyok, a hasam főleg estére szerintem felér egy 16 hetes terhes hassal, És mivel mindenhol máshol vékony vagyok, ezért ez elég markánsan látszik. Szerintem. Vagyis mások biztos nem látják így, csak én tudom, hogy régen nem ilyen volt. Ez van.

2013. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tőlem kérdezed? Az elsőt 10 hónapig tudtam szoptatni, a kicsit csak 6-ig. "Szerencsés" vagyok, 4 kg van rajtam, de sajnos mind a fenekemen és a combomon, rettentően zavar. Látom a férjemen is, de nem mondja. A ruháimon érzem leginkább, fürdőruhát alig merek felvenni. Tudom, ez semmi, de mégis rossz...Néha tornázom, most már próbálok diétázni is, hogy nem szoptatok. Mindig sportos alakom volt, biztos ezért élem meg ilyen rosszul.
2013. aug. 14. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én minuszba vagyok,és borzasztóan zavar!!!

Már-már úgy nézek ki,mint aki anorexiás.

7 hónapja szültem,még aktívan szoptatok.

168 cm és 46 kiló vagyok.Rémes...

Pedig rengeteget eszem,de egy gramm se jön fel.

Engem ez zavar.Az arcom csontos,kint vannak a bordáim.

A férjem is mondogatja,hogy jó lenne már hízni.

2013. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Akkor én mit szóljak?

171 cm 48 kg:-) Csak ennyit írok.

2013. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés géneket örököltem anyukámtól, mindkét gyermekem után a régi farmeromban mehettem haza a kórházból. 165 cm, és 53 kg voltam végig, sport csak a két gyerek volt, mióta megszülettek. Azt be kell valljam, mellesleg nagyon megcsappantam, nem tudtam megszokni, férjem előtt is szégyelltem őket, de ezen már segítettek. Most várom a 3.-at, eddig 4 kg van rajtam 30 hetesen. Úgyhogy remélem most sem lesznek súlyproblémáim:-)
2013. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiam 2 éves ha a divat szerint nézzük minimum 20kg van rajtam, ha azt veszem én hogy szeretem magam akkor csak 15:) 8 hónapig szoptattam utána próbáltam fogyni de nem ment, majd kiderült hogy pajzsmirgy gondom van. Ezután rágörcsöltem depis voltam utáltam magam, de most már kezdem lfogadni.., a férjem soha egy rossz szót nem szólt, sőt egyszr azt mondta hogy nagyra értékeli, hogy úgymond feláldoztam a testem a gyermekeinkért. Mióta elfogadom magam csak annyit mondott neki mindegy milyen a külsőm csak lássa rajtam hogy boldog vagyok, akkor neki is jobban tetszem.
2013. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!