Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul mosok, vagy tényleg...

Rosszul mosok, vagy tényleg ilyen gagyi minden bébiharisnya és zokni?

Figyelt kérdés
Egy (?!) azaz egy mosás után mindegyik tök bolyhos és csimbókos lesz, úgy néz ki, mint egy agyonhasznált darab. A zoknik és a harisnyák is. Legutóbb a Tescoban vettünk neki harisnyanadrágokat, darabját 800 Ft-ért. Egy mosás után mind olyan csúnya. A zoknik is... :( Csak nálunk???? Vagy rosszul mosok? (40 fokon szoktam)
2009. nov. 18. 15:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja, és a másik. A Corában meg vettem 10 pár fehér zoknit neki, hosszú szárút, 5-ösével volt csomagolva, a 10 zokni volt 2.800 Ft. Tippeljetek mi baja. MIND lecsúszik róla, mert gyenge a gumirozása. Pedig a lányomnak igencsak van vádlija, szóval még azt se mondhatom, hogy vékony a lábszára és ezért...
2009. nov. 18. 16:05
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet a mosópor teszi tönkre? Vagy sokáig mosod? Csak tipp...

Próbáld meg a legrövidebb programon mosni.

Vayg pedig mossál a zoknikkal együtt felnőtt pólókat, vagy pedig tedd bele a zoknikat és harisnyákat egy ágynemű huzatba, úgy mosd.

Ezek csak tippek...talán segít.

2009. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

15.55-ös vagyok.


Én 1700.-ért vettem nagyon klassz vastag mintás zoknit.

Én minden ruháját kifordítva rakom a gépbe,ezt a 2 új harisnyát meg csak bedobtam-nem fordítottam ki.

Azt hittem megáll a szívem,mikor teregettem és megláttam,h a vadiúj harisnyák amik 1*sem voltak a lányomon,úgy néznek ki,mint amit a kutya szájából rángattam ki..

Tiszta bolyhos....


Aztán vettem még 2-őt( mert nagyobb méret kellett),mikor mostam,kifordítottam és azóta is olyanok mintha vadi újak lennének.

Próbáld ki,szerintem ennyi a megoldás!

:))

2009. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem zoknit veteem 1700.-ért. hanem harisnyát:)

Bocsi

2009. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok köszi a tippeket! :) Kifordítva fogok mosni ezentúl!


Amúgy a legrövidebb programon mostam, mosógéllel mosok, és együtt pólókkal.


A párnahuzatos megoldás sem rossz! Ha a kifordítva mosás nem jön be, akkor azt is megpróbálom (melltartókat abban szoktam). :)


Köszi még 1x!

2009. nov. 18. 16:12
 16/20 anonim ***** válasza:
nem lehetséges hogy nagyon kicentrized a dolgokat? Próbáld meg hogy nem centrifugálsz magas fordulatszámon. Én max 700-on szoktam mindent.
2009. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ismét a kifordítva mosós vagyok:)


Szerintem sook köze nincs a centri fordulatszámához,mert én 1000-en pörgetem a ruhákat:))

2009. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem bolyhos,pedig Tescos,Coras,Lidls,Aldis harisnyákat,zoknikat veszek,40 fokon(nem kifordítva)mosom,és 1600-as fordulaton centrifugázom.
2009. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát csajok, ebben is minimurekorder leszek, én mindent 600-ason centrifugázok, pont azért, hogy ne kelljen sokat vasalnom. Még sose tekertem feljebb a gépem centrifuga szabályzóját ennél.
2009. nov. 18. 22:16
 20/20 A kérdező kommentje:
Az "ismét a kifordítva mosós vagyok" hozzászóló eme mondatán már tíz perce fetrengünk a nevetéstől :)))
2009. nov. 18. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!