Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul mosok, vagy tényleg...

Rosszul mosok, vagy tényleg ilyen gagyi minden bébiharisnya és zokni?

Figyelt kérdés
Egy (?!) azaz egy mosás után mindegyik tök bolyhos és csimbókos lesz, úgy néz ki, mint egy agyonhasznált darab. A zoknik és a harisnyák is. Legutóbb a Tescoban vettünk neki harisnyanadrágokat, darabját 800 Ft-ért. Egy mosás után mind olyan csúnya. A zoknik is... :( Csak nálunk???? Vagy rosszul mosok? (40 fokon szoktam)
2009. nov. 18. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mind gagyi szerintem.Vannak olcsóbb kínai zoknijaink és márkás zoknijaink is, mind bolyhos 1 mosás után. Ez van :(

Várok remek ötleteket, hogy mitől nem lesz az.

2009. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Egy GYES-en lévő anyuka ráér olyan elemes boholy-szedővel leszedegetni,nem?:-)

Vicceltem ám,hogy jobb kedvre derítselek titeket!

2009. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én nem tudom de eddig ezeket a kínaiban vettem, mind a zoknikat és a harisnyákat és semmi baja egyiknek sem. A harisnyákat 700 ft-ért veszem, de egyáltalán nem bolyhosak, nagyon jó kis anyaguk van. A zoknik szintén tök jók.
2009. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor kórházban voltunk, akkor a páromat megkértem hozzon be zoknit a gyereknek, elfelejtette.

Viszont a piacon egy idős nénitől vásárolt 20 db-ot:-) 500 Ft-ért.

Semmi bajuk. Jó anyaga van. A harisnyákat ajándékba kaptam, van vagy 20 db. Azok is jók. 40 fokon mosom én is.

2009. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki, csak én vagyok ilyen szerencsétlen, pedig mindig a legdrágábbat vettem meg mindenből... gondolván, az biztos jobb. Hát nem. Akkor elmegyek a kínai piacra...
2009. nov. 18. 15:34
 6/20 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló, jó vagy! :) Első mondatnál már épp kezdtem felháborodni, de a második mondat után jót nevettem. :)
2009. nov. 18. 15:35
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés!

Kifordítva mosod őket:))


Mert ez a titok nyitja:))

2009. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem.. nem kifordítva. :( Tényleg ez lenne a megoldás??? Basszus.. az összes zokniját és harisnyáját már tönkretettem... A legközelebbi újat megpróbálom kifordítva mosni. :) Köszi a tippet.


Amúgy érdekes, mert a ruhákkal, bodykkal, nadrágokkal nincs ilyen gondom, csak és kizárólag a zoknikkal és harisnyákkal, amiből persze így szép számmal "fogy", mert ha elmegyünk valahova (ami nálunk elég gyakori) mindig újat adok rá, mert szégyellnémm az EGYSZER (?!!) kimosottakban elvinni őt...

2009. nov. 18. 16:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szép minden zokni, harisnyám, pedig olcsót veszek csak.

A tescoban szeretem a 3 dbos, tappancsos talpu vastag, belül bolyhos, hosszuszáru zoknit 900 ft, van fehérben, rózsaszínben, kékben, zöldben. Tavaly télen is használtam és utána még kölcsönadtam őket, de akkor már nem tudtam melyik az új és melyik a régi-mert nem látszott...

De van sok zoknimkínaiból, sima egyszerú, vékony bokazokni, szépek.

PEdig már nem is áztatok, semmit nem csinlok, csak bedobom a gépbe és kimosom 40 fokon, rövid programon olcsó mosószerrel és olcsó öblítővel...

2009. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem is van rengeteg ilyen Tescos 3 db-os vastag, tappancsos talpúm... és mind tiszta bolyhos az első mosás óta. :(
2009. nov. 18. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!