Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennétek Pestre dolgozni 2...

Mennétek Pestre dolgozni 2 ilyen kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés

Márciusban megszűnik a munkahelyem, és helyben egyszerűen semmit nem találok. Túlképzettnek tartanak. Viszont feltöltöttem önéletrajzot egy fejvadász honlapra, és pesti cégek folyton megtalálnak. Eddig nemet mondtam, de gondolkodom. A gyerekek 5 és 3 évesek. A férjem otthon van munkanélküli. Jelenleg is ő van velük a legtöbbet, ő viszi őket oviba, ő hozza őket. Viszont elég türelmetlen velük, sokszor kiabál, és a lányomon már látom, hogy kezd tőlem elhidegülni. Nem akar velem csinálni semmit, csak az apját kéri.

Ha feljárnék Pestre dolgozni, reggel fél 8-kor kéne indulnom, és fél 9-re érnék haza kb. Esti jóéjt puszi, és kész. Ennyit látnék a gyerekekből.

Költözni nem tudunk, úgysem vesz most senki ingatlant, ráadásul a házunk árából Pesten még egy panelra sem futná.

(Nem adom ki albérletbe a házunkat, sok ismerősöm ráfaragott már erre, semmi szükségem rá, hogy még egy családnak a rezsijét fizessem hónapokig, meg húzakodjak velük, hogy fizessenek.)

Tényleg nem tudom mit csináljak, fontos a család, de dolgozni is kéne valahol.

Ja, és ha a férjem menne el dolgozni, nem tudom, ő találna-e jelenleg, mert neki csak minimálbéres állásokat ajánlottak. Én ennek többszörösét megkeresném Pesten.


2013. nov. 9. 18:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom én őket, de úgy tudom, hogy kisgyermekes családot nincs az a hatósági személy, aki a tél közepén kitesz az utcára. A szerződéssel nem mész sokra, mert pár százezer ft-ért nem megy senki a bíróságra, több a perköltség, és mire vége lesz, már rég nem aktuális az egész.
2013. nov. 9. 20:27
 12/19 anonim ***** válasza:

Mennék, szeretetből nem lehet megélni.

A gyerekeiddel meg hétvégén is tdusz foglalkozni, ha ezen múlik a kapcsolatod a gyerekkel ott valami más gond van...

2013. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kicsik. Arra meg számíts, hogy folyamatosan beteg lesz, ahogy az oviba kerül. Lehet, hogy többet keresnél, de szerintem nem éri meg, hogy ne legyél a gyerekeiddel, nagyon meg fogja viselni őket. De te tudod...
2013. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, már mind a kettő jár oviba, és hol az egyik beteg, hol a másik. Ezért is van az, hogy megbeszéltük, hogy a férjem nem is keres állást, ő most otthon van. De én sem nagyon találok helyben, az a baj.
2013. nov. 10. 14:07
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy többet keresnék, hanem, hogy egyáltalán lenne állásom, mert helyben nem találok semmit. Vannak még tartalékaink, de nem szívesen élném fel őket.
2013. nov. 10. 14:23
 16/19 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de nem engedik kérdésnek kitenni a kérdőívem, de nagyjából a témába vág. Megtennétek, hogy kitöltitek?

[link]

2013. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nice try. Így gyűjteni e-mailcímeket, meg regisztrációt!
2013. nov. 11. 19:34
 18/19 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá regisztrálni, az emailcímet meg csak akkor kell kitölteni, ha szeretnéd megkapni az eredményeket, amivel gondolom semmire sem mégy, ezért ki lehet hagyni
2013. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor én kitöltöttem neked.
2013. nov. 12. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!