Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsi anyukák nagy gyerekkel,...

Kicsi anyukák nagy gyerekkel, vagy fordítva, magas anyukák kicsi gyerekkel, nem néznek furcsán, nem kaptok megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést:D

176 cm vagyok-ez elég magasnak számít-és van egy 3 éves lányom,aki értelemszerűen jóval alacsonyabb mint én-de amúgy a korabelieknél kicsivel magasabb-és egy 3 hetes kisbabám.Nem kapok megjegyzést.

2013. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én értem :)) Nálunk a két nagyobbam mindig nagyobb volt mint az átlag magasságra is viszonylag magasakhoz tartoztak/tartoznak, a lányom pedig súlyra is masszívabb típus.

Én mindig megkapom/megkaptam hogy hát persze hiszen mi se vagyunk kicsik (én 178, apa 192 én 70 kiló apa 90).

Aztán most itt van a kis mazsolánk (legkisebb gyerekünk) aki alacsony és vékony is nagyon.

Na nála állandóan mindenki mondja hogy hát ő meg hogy ilyen picike :)

Ez van, semmi baja amúgy csak valószínű vmi genetikai visszaütés vkire:) Nekem a nagyszüleim pl. kifejezetten alacsony emberek voltak.

2013. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nyilván nem arra gondolok, hogy egy gyerek alacsonyabb az anyjánál. Ezt még talán én is tudom.
2013. máj. 31. 08:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második! Igen, erre gondoltam.:)

Én 155 cm vagyok, alányom mindig nagy volt, az oviban a legmagasabb lányok között volt, a fiam is hosszú. A férjem családja ilyen, bár ő nem kifejezetten magas, átlagos. Mivel inkább velem látni őket, szinte naponta mondják, hogy "kire hasonlít, ki ilyen magas, hogy fért el bennem ekkora gyerek", hasonlók. Nem bántó, csak néha uncsi. Nem születettek nagy súllyal, hosszal, bár sok náluk kisebb volt, de nagyobbak is akadtak. 54 és 55 cm-rel, és 3350 és 3230 gr súllyal születtek. Szóval átlag. De valóban, babának, gyereknek már az átlagnál magasabbak. Ennyire megjegyzendő, furcsa lenne ez?

2013. máj. 31. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok és a gyerekeim is nagyok a korosztályukhoz képest (főleg az 1. és a 3. gyerek). Én azon szoktam röhögni, hogy sokan azt mondják, biztos apukára ütnek, azért ilyen magasak :) Igen, csak a férjem kisebb nálam :)

Úgyhogy nálunk a magas gyerekeim ütnek rám, a 2. alacsonyabb gyerekem üt a férjemre :)

2013. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 es vagyok hát igen az emberek mihez tudnak hozzászólni amit látnak :)) Jaj de szép ez a gyerek vagy de szép kék szeme van kinek van ilyen apukának? (ez van nálunk pl. és akkor van a zavart hallgatás mikor meglátják hogy apukának BARNA nekem meg zöld a gyerekünkké meg szép élénkkék:))

Úgyhogy a magassággal külső jellemzőkkel is ez van, engem mondom a másik véglettel idegesítenek most hogy biztos nincs e vmi baja a picinek amikor közel két évesen 10 kiló és 86 cm de NINCS nincs neki baja ki lett vizsgáltatva már és egészséges.

Van egy barátnőm 160 cm és neki is nagyon magas és kifejezetten erős testalkatú gyerekei vannak ő meg ugye ezt hallgatja

2013. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!