Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magas homlokkal, és kicsi...

Magas homlokkal, és kicsi szemekkel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Inkább sminkpraktikákra gondoltam elsősorban de más is lehet.

homloknál a frufru kilőve, nagyon nem áll jól, próbáltam többet is


előre is köszönöm


2013. máj. 5. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Homloknál azt tudom tanácsolni, hogy a homlok felső részéhez, a hajtövekhez tegyél fel bronzosítót, mert a sötétebb szín kisebbít.


Nem tudom, hogy a szemedet hogyan szoktad sminkelni, de pl a vízvonalra egyáltalán ne húzz vonalat szemceruzával, maximum a szempillatőhöz. De a legjobb, ha a szemhéjadra húzol ceruzával vagy tussal egy szép vonalat, alulra pedig semmit, aztán szempillaspirál.

2013. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 5. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A magas homlokot a frufru optikailag kisebbé, kevésbé feltűnővé teszi, a szememet én úgy teszem nagyobbá, hogy felül szempillaspirál és szemceruza, alul és felül a szemhéjon esetleg vmi halványabb szín ami nem üt el nagyon a bőrödtől, alul halványan lehet nem feltünőre fehér szemceruzával kihúzni.

Remélem segítettem:)

2013. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!