Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen lettél volna...

Hány évesen lettél volna (vagy lennél) anya, ha te dönthetnéd el?

Figyelt kérdés

Most vegyük azt, hogy adott minden körülmény 18 éves korod óta, van pasid is, szerelmesek is vagytok, van lakás, és az anyagiak is.. Tehát minden adott. Akkor mikor vállanál gyereket?


Mert én akkor is 30 után... és ezzel a véleményemmel egyedül vagyok a barátnőim körében. Most kíváncsi lennék más véleményére is.


2009. nov. 11. 22:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

10:36

Én nem az önmegvalósítés miatt szültem akkor, amikor.

Nincs diplomám, egyszerű állami közalkalmazott vagyok.

Annyi, hogy akkor már külön laktunk.

2009. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Lányok. Ismét megerősödtem abban, hogy biztosan 30 után fogok szülni :)) Köszönöm mindenkinek!
2009. nov. 12. 11:09
 43/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hallgass senkire, Neked kell érezni! :)
2009. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 31 a másodikat 33 évesen szültem, de egy picit bánom több okból is, hogy nem szültem már hamarabb úgy 23-25 éves korom körül.
2009. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hűű ezen a kis szóváltáson de jókat vigyorogtam :) Persze szerintem azért, mert közvetlenül nem vagyok érintve benne :D

Én írtam, hogy ja, 20 évesen szültem, de mostmár a 28 éves kort ideálisabbnak érezném. Mondjuk ez a véleményem nem teljesen állandó azért. A 28 éves kor tök oké, de azért megvannak az előnyei is annak, hogy 20 évesen szültem. Múltkor azon gondolkodtam, hogy milyen vicces lesz majd 26 évesen a 16 éves fiammal menni bulizni XD Na jó, ha úgy gondolná, hogy neki ez égés, akkor nem ragaszkodnék hozzá, hogy elkísérjem, de azért most komolyan, nem olyan elvetemült ötlet, hiszen harmincas nők is járnak szórakozóhelyekre :) Ha szerencsém van, olyan leszek, mint anyukám, aki 47 éves, és általában 35-nek nézik :) Ő szokta mindig mondani, hogy engem öregít a gyerek, őt fiatalítja. Mert az biztos, hogy nem nézek ki 23-nak, de azért gyerekkel legalább 18-nak néznek. Ha meg csak vele van, akkor azt hiszik, hogy ő az anyuci :)

Na de a kérdésre visszatérve, nálam ebben a 28-ban az is benne van, hogy én most, 23 évesen kezdtem az egyetemet, mert a gimnáziumot nagyon ellébecoltam annak idején, és a GYED alatt csináltam csak meg az érettségit. De ha normálisan, 18 évesen érettségizem, és utána rögtön egyetemre megyek, akkor már lassan nekem is lenne diplomám, aztán mehetnék dolgozni, szóval akkor 25 évesen is talán, vagy 26. Életkorilag igazából azt tartanám ideálisnak. 28-at azért írtam, mert a mostani állás szerint akkorra lesz diplomám és remélhetőleg munkám is, ahol már lehúztam 1-2 évet.

2009. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

15:14 Én vagyok a 19 éves aki már most vállalna gyereket. Én pont így terveztem az életem, ahogy leírtad. Most két suliba járok egyszerre, egy okj-ra és egy egyetemre. Ha minden jól megy 22 évesen végzek és 1-2 év munka után már jöhet is a baba, addigra 23-24 éves leszek.

Jó tudni, hogy nem csak én gondolkodom így :)

Neked sok sikert a diplomához!

2009. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!