Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen lettél volna...

Hány évesen lettél volna (vagy lennél) anya, ha te dönthetnéd el?

Figyelt kérdés

Most vegyük azt, hogy adott minden körülmény 18 éves korod óta, van pasid is, szerelmesek is vagytok, van lakás, és az anyagiak is.. Tehát minden adott. Akkor mikor vállanál gyereket?


Mert én akkor is 30 után... és ezzel a véleményemmel egyedül vagyok a barátnőim körében. Most kíváncsi lennék más véleményére is.


2009. nov. 11. 22:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen szültem, de nem így terveztem. Nem bánom, hogy így alakult, de azért én a mostani eszemmel (23 évesen) azt mondanám, hogy megvártam volna vele a diplomát, meg hogy elhelyezkedjek. Szóval olyan 28 éves korom körül.
2009. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen szültem, pont az általad felsorolt körülmények miatt. Ha már előbb minden adott lett volna, akkor olyan 27 éves korom körül szültem volna.
2009. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Persze, nem rossz fiatal anyukának lenni, de nekem még annyi más tervem van, utazgatás, munka, saját vállalkozás, stb. stb...
2009. nov. 11. 22:11
 4/46 anonim ***** válasza:
50%
Én akár most is vállalnék (19 vagyok), de elhatároztam, hogy míg nem lesz szakmám, munkám, addig nem megyek bele. Most első a suli(2 suliba járok: egyetem+okj), ha elvégeztem minimum egy évet dolgozni akarok. kb 22-23 éves koromra tervezzük az első babát.
2009. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Első két válaszadó majdnem egyforma kort írtatok. :) 27 és 28... ez közel van az én 30 utánimhoz :)
2009. nov. 11. 22:12
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen szültem (előtte 3 héttel), előtte nem sokkal lett lakás + férj. (27és fél évesen ismertem meg a férjemet)

Hát nem is tudom, 25 alatt biztos nem szülnék (szültem volna), de 30 felett meg már sok. Így is rosszul vagyok, hogy mire testvér születik, már öregebb leszek mint 30.

2009. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Anyu engem 36 évesen szült, és nekem valahogy ez jó volt, valahol én pont a 30 és a 36 között gondolom ideálisnak - a saját magam számára.
2009. nov. 11. 22:14
 8/46 A kérdező kommentje:

Miért gondolod, hogy a tesó születése gáz 30 után? Tényleg, őszintén kíváncsi lennék rá :)


Barátnőimmel sokat "vitázunk" ezen a témán, és olyan fura, hogy egyedül állok 5-őjükkel szemben.

2009. nov. 11. 22:18
 9/46 anonim válasza:
Szívem szerint most szülnék (20éves vagyok), de mivel tudom,hogy abból semmi jó nem származna , ezért majd miután lesz szakmám és kiépített karrierem így kb. 30-33évesen..:)de alig várom, hogy anniy legyek:$
2009. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
51%

Én most fogok 21 évesen de nem bánom abszolút,sőt akár hamarabb is szültem volna már.Minden feltétel adott,van jó állásunk(én rendezvényszervező,párom informatikus),saját lakásunk(apus jó vételt csinált mikor kicsi voltam és a fővárosban tudtunk venni egy garzont amit most 50ért kiadunk,míg mi vidéken tengődünk és élvezzük a friss levegőt és a nyugalmat anyósoméknál),a párommal gyerekkorunktól ismerjük egymást, 15 éves korunktól vagyunk barátok,másfél éve élünk együtt,utaztunk,szerettünk,kiéltük magunkat, plusz útban vagyunk a diploma felé(párom folytatja a sulit,nekem egy év kimarad)...minden tökéletes,nem szültem volna később:)


Ada és Abigél:)

2009. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!