Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 hete szültem, a babám 4....

1,5 hete szültem, a babám 4. napja egész éjjel megvigasztalhatatlanul sír. Milyen tanácsaitok vannak, ill. milyen táplálkozás a megfelelő?

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem dohányzom, nem kávézom, nem drogozom. Sok gyümölcsöt eszem és folyadékot iszom. Elronthattam valamit?
2013. okt. 17. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miket próbáltál?
2013. okt. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad,hogy anyatejes vagy tápszeres. Elég e neki a ennivaló? Mert nálunk ez volt a gond.. Az én kisfiam "elvileg" anyatejes volt, mikor hazahoztuk a kórházból, de már az első éjszaka után kiderült, hogy éhes. Hiába volt tejem ,nem volt elég és a "minősége" sem volt jó. Végül az orvos felírta a Milumil HA start optimát és azonnal helyreállt a rend. Ez csak egy tipp, de hátha segít..
2013. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
GYORSAN SZEREZZ BE MÉRLEGET ÉS MÉRJ SZOPI ELŐTT, UTÁN.
2013. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanaz volt, mint a 2. válaszolónál, egyszerűen éhes volt
2013. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Éhes, esetleg hasfájós. Ahogy az előző írta, mérleg, és mérd le mennyit szopik alkalmanként, illetve add össze, mennyi tejhez jut így egy nap. Konzultálj a védőnővel, ha kevés a mennyiség, szoptass gyakrabban.

Ha hasfájós, a tipikus hasfájós sírás, ha hanyattfekve lábait felhúzva csillapíthatatlanul sír, de ha ölbe veszed, megnyugszik. Az éhes sírást egyértelmű megállapítani, mindig mikor sír, megkínálod a cicivel, és mohón szopik, akkor még éhes vagy szomjas. Akkor is sír, ha szopi után nem büfizett rendesen, és tele van a gyomra levegővel, akkor újra fel kell venni büfiztetni.

Figyeld a babádat, próbálj rájönni az okokra.

2013. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártunk és kiderült hogy éhes. Mérd meg, eszik-e eleget.
2013. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mik azok a gyümölcsök? Lehet, hogy attól fáj a hasa. Én az elején nem ettem gyümölcsöt se zöldséget, egyedül csak barackot.


Kerülendő gyümölcsök eper, málna, szamóca, citrom, narancs, mandarin


Zöldségek: bab, borsó, lencse, kukorica, paradicsom, savanyúság

2013. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm Mindenkinek, aki írt és segíteni próbált! Valószínű hasfájós a Picúrkám, próbáltam az Infacolt, szélcsövet, most remélem a Biogaia Protectis beválik.
2013. okt. 18. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hasfájós, sokat segíthet a masszírozás, pocaktorna is.
2013. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztosan, csak nem tudom, hogy jól masszírozom-e a kis hasát, így inkább csak simogatom.
2013. okt. 20. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!