Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy tündéri kisbabám,...

Van egy tündéri kisbabám, mégis sokat gondolok az exemre. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Van egy pár hónapos kisbabám, az apukája teljesen odavan érte és értem is, én mégis sokat gondolok a volt páromra. Még terhes voltam amikor egyszer vele álmodtam, és azóta többször is előfordult. Sokat gondolok rá, hogy mi lehet vele. Évek óta nem találkoztunk, tudja,hogy született egy kislányom. Felhívni nem merem, és nem is lenne értelme... Csak nem értem magam. Miért gondolok rá ennyit?

Volt más is így?



2013. okt. 5. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez már szörnyűen kezdődik....

Szereted a párod?

Azért álmodsz vele,mert mindig rágondolsz napközben...ez később megfogja keseríteni a kapcsolatotok.S a kisbabátok fogja meginnia levét.Lehet nem kellett volna a kisbaba ha te még nem léptél túl ezen.

Azért gondolsz rá,mert vagy szereted,vagy félsz ettől az új kialakult helyzettől,s attól félsz hogy tudod e a párod úgy szeretni mint az exed anno. Miért hívnád fel?

A pároddal kéne törődj meg a kislányoddal.Nem egy olyan személyre akivel vége,téged elfelejtett,és ezenkívül az emléke is tönkre teheti a kapcsolatotok.

Gondolj bele,te mit éreznél ha a párod írná ezt az ő exével kapcsolatosan?

2013. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy van egy babátok, nincs köze ahhoz, hogy lehet, hogy rosszul választottál. Alaposan gondold végig a helyzetet még most!
2013. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi rossz nincs ebben... Azzal, hogy gyereket szültél valakinek, úgymond megszakítottad végleg a régi életedet, amiben mások is részt vettek. Ezt esetleg nehéz lehet feldolgozni, de ez nem bűn. Ne érezd magad rosszul emiatt. Emberek vagyunk, emberi érzésekkel. Te most otthon vagy a kisbabáddal, és túl sok időd van agyalni, esetleg kicsit depressziós is vagy az otthonlét miatt. Gondolhatsz a régi barátodra, de ne ez tegye ki a napod nagy részét, mert magaddal szúrsz ki... Ne hívd fel. Próbáld meg elengedni, és örülni annak, amid van. :)
2013. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az hogy eszedbe jut, vagy álmodsz róla az nem gond, hiszen akár így is feldolgozhatod a régi életed.

Ha már fantáziálni kezdesz róla/vele, az ciki. Azt viszont Te magad tudod irányítani. Rajtad múlik, hogy mit kezdesz a gondolataiddal.

2013. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha terhesség alatt kezdődött újra a vágyakozás, és még csak pár hónapja szültél simán lehet a hormonoktól. Nagyon sok kismama/anyuka "szerelmes" lesz például az orvosba, akinél szült (persze csak az aránylag jóképűekbe). Itt is tettek már fel kérdést ezzel kapcsolatban. Szerintem adj időt magadnak, amilyen gyorsan előjött olyan gyorsan távozhat is.
2013. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lámakrokodil válasza:
0%
Én még nem gondoltam soha az exedre.
2013. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te egy fiatal anyuka vagy....
2013. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiatal és/ vagy ostoba, plussz még unatkozol is.
2013. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!