Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, ha néha rámtör a...

Normális, ha néha rámtör a rettegés, hogy éppen egészséges kisbabám szülesen? A vizsgálatok szerint minden rendbe van én mégis aggodók.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki aggodik, ez teljesen termeszetes. Azert ne vidd tulzasba, az sem jo.
2009. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is természetes. Majd ha megszületik ez a félelmed majd csak egyre növekszik..jajj le ne essen, lehogy beüsse magát,stb... Életed végéig aggódhatsz, de teljessen felesleges. Pozitív gondolkodás. Minden rendben lesz, hidd el!
2009. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi nem lesz semmi baj! Minden rendben lesz! (néha én is ezzel nyugtatgatom magam, de legbelül érzem, hogy makk egészséges lesz és a legszebb a világon!) Szerintem nincs olyan kismama akit teljesen meg tudnának nyugtatni a vizsgálati eredmények, még ha a legjobbak akkor sem. Mindenki aggódik egy kicsit és ez természetes, de nem szabad túlzásba vinni, többet ártunk vele mint használunk.

Minden jót! 21 heteske

2009. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!