Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tüntetitek el a foltokat...

Mivel tüntetitek el a foltokat a ruhákból? Mit használtok?

Figyelt kérdés

1,5 éves fiam szinte egész nap kint bandázik az udvaron a két kutyánkkal, és egyre több kimoshatatlan foltot szerez. Eddig sikerült mindent gond nélkül kimosnom, de mostanság egyre több az, amivel nem tudok mit kezdeni. Nektek milyen tisztítószer vált be?

2-3 naponta mosok, ezért nem mindegy az ára se!



2013. szept. 9. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi még csak most várjuk az első babát, de jó barátunknál van pici örökmozgó, aki mindent összeken, ők az Ariel folteltávolítóra esküsznek, mert még a piros gyümölcs foltokat is kiszedte a gyerekruhából. Megjegyeztem a tippet, mert szükségünk lehet rá a jövőben :)
2013. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nálunk az nem vált be :)
2013. szept. 9. 12:02
 3/17 anonim ***** válasza:

Marhaepeszappan.

Még a meggyfoltot is kiszedi.

2013. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ecetes olló, pláne a kakaófoltokra:)

Amúgy én is kíváncsi vagyok, kinek mi vált be.

2013. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a caola mosószappan!!Bedörzsölöd vele a foltot,hagyod állni,utána mosógép! :)
2013. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nevessetek ki, de nem a kakaófoltokkal van a bajom. Az még nem maradt a ruhában. De kint van az udvaron, a kertben, és fogalmam sincs néha mit ken magára.


Marhaepeszappan? És azt hol lehet kapni?

Caola szappan. Azt mintha már láttam volna.Elég a mosás előtt bedörzsölni a foltot?

2013. szept. 9. 12:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Caolával bedörzsölöm 1 órácskát áll,közben néha dörzsölök rajta egyet és be a gépbe!4 hós lányomnak a sárgás kakáját maximálisan kihozza a fehér bodyból is!Persze a legérdemesebb úgy csinálni,ha még friss a folt!
2013. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ariel folteltávolító! Kaptam használtan ruhhákat, jó szürkék és foltosak voltak, nem sajnáltam őket 60 fokon kimosni, és a folteltávolítóval teljesen újszerűek lettek! Kisfiam is folyamatosan összekeni magát, szezonban ki sem jött a szederbokorból, és azt is simán kiszedi. Ritkán a répafolt meglátszik mosás után, de 2 mosás azt is kiszedi. Nekem ez nagyon bevált.
2013. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a marhaepe szappanról. Müllerben amúgy lehet kapni, talán 2-300 ft. Még nem próbáltam, de ha legközelebb ott járok, beszerzek egyet.
2013. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én a tomi baby mosoport hasznalom, igaz nekem meg Pici a gyerkoc, de az anyatejes foltot is kihozta a textilpelusbol, a kis ruhacskakbol is.

A mi cuccainkat is azzal mosom, tegnap pl. Apuka a tetot csinalta, dolgoztak odafent, csupamero fekete volt a hofeher poloja, azthittem annak már kuka, de kimostam, egy db folt nem Maradt rajta. :)

2013. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!