Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamik mit kerestek...

Anyukák, kismamik mit kerestek még itt:-) ) )?

Figyelt kérdés
Mi most fejeztük be a nyársalást és már a gyerekeink alszanak. Én kicsit szétnézek még itt.. És ti? Pihentek már? Csak kíváncsiskodok és jó éjt kívánok!!

2013. aug. 16. 22:02
1 2 3
 21/22 Babeli Zurzavar ***** válasza:

nekem is rituale a gyakorizas:-) a Pici fekszik az agyaban, kortyolgatja a tapszert, en meg ulok mellette ea telefonon "gyakorizok"... lehet ezzel tartom enren magam?!:-) ha kimegyek felebred, mwgvarom mig elalazik. Ma kapta a 15. hos oltast, szoval ma nehezebben megy az elalvas...:-( pedig a parom kint var a nappaliban... hazaselet gyanant... szegeny, lehet mar el is aludt:-):-):-)

utolso! 14 honapos a "nagy" es ikerterhes vagy?!:-):-) wow, gratula:-):-):-) en csak egyet szulok a 16 honapos nagy melle kb 3 het mulva de rettenetesen be vagyok tojva... minden elismeresem:-)

2013. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

19.! Nem vagy szánalmas, inkább aranyos.:) A szánalmas inkább én vagyok megint egyedül...

6. voltam.

2013. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!