Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamik mit kerestek...

Anyukák, kismamik mit kerestek még itt:-) ) )?

Figyelt kérdés
Mi most fejeztük be a nyársalást és már a gyerekeink alszanak. Én kicsit szétnézek még itt.. És ti? Pihentek már? Csak kíváncsiskodok és jó éjt kívánok!!

2013. aug. 16. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Ma jöttünk haza a nyaralásból.

A kisfiam alszik, a férjemet most hívták be a munkahelyére, valamikor éjjel jön haza. Én most fejeztem be a kipakolást/mosást. Még egy kicsit netezek, aztán irány az ágy.

2013. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Sziasztok! Fiam alszik már párom átszaladt apukájához én már végeztem mindennel. Felmostam most azt várom felszáradjon a padló. Addig benéztem mik a "hírek";-)
2013. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

gyerek alszik, férjem dolgozik, én meg itt nézelődök :)


váh, egy szalonnasütős, borozós este... hmmm. mondjuk nem szeretem a bort, na meg már évek óta nem iszom, szerintem egy alkoholmentes gyümölcsös sörtől is becsiccsentenék :D

de jó is lenne... :) jó kis hagymával, paradicsommal ;)

2013. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Én kismama vagyok, és ma nap közben annyit aludtam, hogy most kezdtem csak kókadni.
2013. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
a gyerek már rég alszik, mi pedig a házasélet ;) után bambulunk még a netre kicsit :) kiélvezem a szabad perceket, mert 1-2 óra és a gyerek üvöltve kel majd a fogzási fájdalomtól.. .
2013. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
1,5 éves kislányom már fél 9-kor elaludt, utána apáztam :D mostanra már csak én vagyok ébren és körbenézek mi újság. Nektek is jó éjt, szép álmokat minden babának, anyának és apának! :*
2013. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

A babánk már alszik.A férjem ügyeletes ma a kórházban,épp az előbb kívántunk nyugodt éjszakát egymásnak telefonon.

Nem szeretem,ha egyedül vagyunk itthon. :(

2013. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 gabszem ***** válasza:
60%
De sajnállak Titeket csajok, akik épp pár nélkül vagytok. mi a férjemmel tv-zünk, házasélet után :-) Megittunk egy-két sört. Elvégre péntek van. picur szunyál.
2013. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%

Lányunk már régen húzza a lóbőrt. :)


A férjem edzeni ment, lassan itthon van, őt várom. Holnap szusizni megyünk. Először mozdulunk ki fél napra egyedül azóta, hogy megszületett a 13 hónapos babónk, tisztára fel vagyok pörögve, szánalmas...:D


Szép estét Nektek!

2013. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

Fiam alszik, a pàrommal tv-t nèzünk. Hètfõn indulunk nyaralni a hegyekbe augusztus 20-a alkalmàból.

Üdv. 14 hónapos kisfiú anyukàja+14 hetes ikres kismami

2013. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!