Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamik mit kerestek...

Anyukák, kismamik mit kerestek még itt:-) ) )?

Figyelt kérdés
Mi most fejeztük be a nyársalást és már a gyerekeink alszanak. Én kicsit szétnézek még itt.. És ti? Pihentek már? Csak kíváncsiskodok és jó éjt kívánok!!

2013. aug. 16. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én várom, hogy mehessek végre zuhanyozni és essek be az ágyba, de még várok, mert a lányom 10-11-ig általában fel szokott sírni gyakran és ha nem termek ott azonnal, úgy belelovallja magát a sírásba, hogy utána képtelenség visszaaltatni 1 óra hosszáig legalább.

Hű, de jó lenne már egy jó szalonnasütés, hideg fehérborral....te jó ég, 1,5 éve szinte semmi alkoholt nem ittam :))))

2013. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én épp dolgozom... Angliában és várom hogy esetleg még tudjak chatelni picit a férjemmel :) ha már letette a gyerekeket és letusolt.. meg végzett a háztartási dolgokkal. .. remélem nem kell holnapig várnom ;) ...
2013. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiam már alszik,a páromat várom,aki elment a haverjaival. Jó lenne már tusolni,de addig nem tudok,amíg ő nincs itthon,mert a főnök a mi ágyunkban alszik,ha beteszem a sajátjába tuti akkor ébred fel,amikor fürdök,ilyenkor pedig még 2 óra,mire vissza altatom.. Nem kockáztatok :) holnap korán kelek,sok a teendő,jó lenne már aludni,irigykedek a kölökre :)
2013. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Már egy órája alszik a 19 hónapos fiam, én meg pihenek, edzeni voltam, elfáradtam. Hát max még egy órát leszek fent, még én is olvasgatok ittenn. Nyársalás? Akkor kertes házban laktok, jó nektek! Mi a panel 10-diken, itt asszem nem tudunk nyársalni. :-)
2013. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor még soha nem szoktam aludni.
2013. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már lefektettem őket, már az ágyban vagyok és keresek egy jó filmet, amit nézhetnék. 15 oldal van a könyvemből, azt még befejezem. Előtte meg benéztem ide, így szoktam, ha van időm.

De jó lenne valami társasági esemény!

2013. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ez az esti lazulas :) Szinte ritus.A kicsit letesszük,vacsi,éjjel-nappal bp,aztán anya netezik a telefonjan ez lazit el :D
2013. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem tudok aludni mert a párom dolgozik én meg magam vagyok és ezt utálom!

1. Fúúú az nekem is jól esne,ítéljetek el de én még be is csiccsentenék egy kicsit!!!! Olyan rég volt már és kiengedném végre a fáratt gőzt!!!!

2013. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

A párom dolgozik, és 23:40kor találkozunk:-)

Anyuméktól megyek busszal és ő a megállóban vár:-)


34hkm

2013. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
férjem és a kicsi babánk alszik én meg felnéztem kicsit,kislányunk meg mamánál nyaral :)
2013. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!