Más is érzett így?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg hogy felvették a fiamat a bölcsődébe. Nagyon szerettem volna hogy felvegyék, de most meg elkezdtem félni izgulni meg ideges is vagyok.
2013. aug. 7. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ovi előtt voltam így, de ezen túl kell esni. Fontos hogy ne vegye észre rajtad a gyerek, hogy ideges vagy, meg tartasz a dologtól, mert átragad rá a félelmed és megutálja az egészet még azelőtt, hogy megtapasztalná hogy milyen is.
2013. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Naná, én ovi és iskola előtt is ugyanezt éreztem, bár az iskolára már talán jobban „megedződtem”, de szerintem a gyereknél is jobban izgultam. :)

A bölcsiben még olyan picik, olyan kiszolgáltatottak, tehát szerintem nincs ezzel semmi gond, ha aggódsz érte. Persze igaza van az első hozzászólónak, nem szabad mutatni, mert rögtön „leveszik” a gyerekek a bizonytalanságot. Nálunk ez elég jól látszott azon, hogy ha én vittem oviba, mindig próbált fűzőcskézni, hogy hadd ne kelljen ottmaradnia, ha az apja vitte, simán bement szó nélkül. És nem azért, mert az apja egy szigorú szörny, akitől fél, csak benne nem volt szemernyi kétely sem, hogy ez a dolgok rendje, jó helyen van a gyerek, és pont. :)

2013. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!