Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék megint...

Annyira szeretnék megint babás lenni! Más is érzett így még szülés után pár hónappal?

Figyelt kérdés
Nekem 5 hós a kicsi fiam.Ha meglátok egy terhes nőt akkor megszorul a szívem.Annyira jó volt terhesnek lenni.Egyre gyakrabban érzem h szeretnék megint babát de a kisfiam még nagyon picike.Viszont nagyon félek hogy nem bírnék már kettővel.Jó lenne neki majd egy kistesó de igazából a terhesség hiányzik nagyon.Más is érzett így?
2013. márc. 13. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Nekem 4,5 hós a kicsim és én is egyre többet gondolok arra, hogy kistesó kéne neki. Én is imádtam várandós lenni(leszámítva az első 3 hónapot). De mi csak 1 év múlva kezdünk újra próbálkozni, ha még tényleg így gondoljuk. Nekem van 1 testvérem, 2 év 3 hónap van köztünk, és nagyon ideális volt. Jó lenne, ha az én gyermekeim közt is maximum 3 év lenne.Mert így együtt tudnak felnőni.

Nekem az orvos azt,mondta, hogy 1,5 év kell a méhnek ahhoz, hogy teljesen regenerálódjon, és újra ki tudjak hordani egy terhességet. Persze van, aki hamarabb gondolja, de én mindenképp betratom ezt az időt. Na meg egy 1,5 évesnek már el lehet magyarázni,hogy kistesó lesz, vigyázzon anya pocijára. Egy kisebb babánál nehezebb, még jobban ölbe is kívánkozik.


Egy szó mint száz, én is így vagyok vele mint te.Jó lenne újra pocakosnak lenni(bár nekem még előtte meg kell szabadulnom 12 kilótól)

2013. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem! :) Megszületett a második lányom és utána nagyon szerettem volna megint terhes lenni. Csak anyagi dolgok miatt nem mertük vállalni. Rakattam fel spirált. Aztán rá 8 hónapra kiderült hogy babát várok (a spirál még fent volt). Szóval sokkolt:)
2013. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Főleg, amikor kismamákat láttam, akkor tört rám, hogy olyan jó lenne, ha nekem is megint...

Most másfél éves, úgyhogy mi elkezdjük a babaprojektet megint.

2 picivel irtó nehéz (ismerek családot, ahol kics nagyon a korkülönbség).

Jobb, ha már a nagyobbnak is el lehet mondani, hogy óvatosabb legyen, meg jó, ha a pici is tud beszélni már. Szerintem.

2013. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kislányom, 4 vetélés előzte meg az fogantatását. Az egész terhesség maga volt a csoda, és nagyon hiányzik az "állapotos" állapot. 39 éves vagyok, nem szeretnénk már több gyereket, de ezt nagyon sokszor kell elmondanom magamnak, hogy el is higgyem.
2013. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!