Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szülés után 9 hónappal...

Akinek szülés után 9 hónappal lóg a hasa annak már úgy is marad?

Figyelt kérdés
163cm vagyok és 67kg.Jelenleg szoptatok.A lógó kötény szerű has rémisztő,de ha behúzom a hasam eléggé korrigálódik a kötény jelleg megszűnik.Ha sokat hasazok,megerősítem a hasfalamat,rendbe tud még jönni?Kérlek benneteket olyanok írjanak akiknek volt ilyen problémájuk.Az hogy valakinek ilyenkor már lapos volt most nem dob fel.Köszönöm
2012. dec. 10. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is ilyen maradt. 2 év alatt nem ment le. Már belenyugodtam:s

Sokat tornáztam, de nem ment le.

Aztán megint terhes lettem, gondolom még rosszabb lesz a helyzet.

2012. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm járt így szülés után....neki hasplasztika segített csak.Mondjuk neki nagyon sok bőr maradt meg; mindenképpen kellett orvosi beavatkozás.Ő rendőr,tehát a fizikuma is rendben lett volna és tornázott is rengeteget,de nem hozta helyre neki a hasizom gyakorlat.
2012. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az első két babánál 1-2 hónap alatt minden rendesen visszaállt de most a 3.után tragédia ahogy kinézek.Csak a pici tud vigasztalni amilyen tündéri.De arra gondolok hogy ebből plasztika lesz mert a strandra sem mernék kimenni.Ahogy a bugyit felveszem olyan mintha hajtottam volna egyet a hasamon.Undorító.
2012. dec. 10. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Maximálisan megértelek és nagyon sajnálom. Igaz nekem nem a hasammal van gond,hanem a cicimmel.6 hónapja csak egyik mellből tudok szoptatni aminek hatására 2 kosárméretnyi különbség van a 2 cicim között.Hányingerem van,ha csak ránézek.Én eddig nem támogattam a plasztikai műtéteket,főleg mell esetében,de szinte biztos,hogy kés alá fogok feküdni,mert képtelen vagyok így elfogadni magam.A férjem előtt sem merek már levetkőzni,zavar,ha hozzám ér. Pedig megértő és őt állítólag ezt nem zavarja...hát nehéz ezt elhinnem.Kiábrándító az egész. :( Én is csak a a kisfiammal vigasztalom magam,hogy érte megérte.
2012. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,hát érzem amit érzel!Én pontosan így érzem,a párom mondja hogy ne idegeskedjek,ha zavar majd megcsináltatjuk.Na persze de ahogy nézem a műtéti hegeket,szépen kilátszanak a bugyiból :( egyenlőre ez sem vigasztal.A mellem ugyancsak megsínylette nekem is az egyiket jobban szereti szívni ezért mindig dupla mennyiségű tej van benne.Úgy látom már az is eldeformálódott.Úgyhogy lehet hogy azt is meg kell csináltatnom.De ne értsen senki félre a babákért megérte!! :)
2012. dec. 10. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 1,5 éves múlt a lányom és nekem is lóg a hasam. Nagyon utálom, a férjem nem zavarja. Még az a szerencsém, hogy nem sok bőr maradt és elrejti a magas derekú bugyi. Most tervezzük a második babát, kíváncsi leszek, hogy javul, vagy romlik-e a helyzet. Egy dolog vigasztal, nincsenek csíkjaim.
2012. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!