Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 1 hónappal szeretk...

Szülés után 1 hónappal szeretkezhetek a párommal?

Figyelt kérdés
Már nagyon kívánjuk egymást, mert 15 hetes kismama korom óta nem szeretkezhettünk. Már összeforrt a gátseb, belülről nem vágtak, nem repedtem. Lehetne finoman szeretkezni? Vagy inkább várjam meg a 6 hetes kontrollt?
2012. febr. 22. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hetet mondanak, ennyit a legnagyobb vamp nő is kibír :) Ne kockáztass, két hét van vissza...
2012. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még próbáld meg visszafogni magad, 6hét az előirás, de én is 5hétig és 2napig türtőztettem magam, tovább nem tudtam ellenállni a páromnak.:-)
2012. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 4 hétre szülés után szeretkeztünk,de én császáros voltam,tehát a hüvelyemmel semmi gond nem volt.És szinte csak a férjem mozgott finoman.
2012. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 6 hét. DE! Ha te úgy érzed, semmi bajod, minimális barnázásod sincs, akkor csakis kezdettől óvszerrel óvatosan lehettek együtt. Belülről lassabban forrnak a sebek, neked sem hiányzik egy fertőzés gondolom.
2012. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

háromszor nem vártuk ki a 6 hetet csak kb négyet. gátvédelmes szülés volt mind. Nekem az orvos a harmadiknálmár nevetve mondta: 4 hetet próbáljon várni.

Ha úgy érzed akkor nyugodtan.

2012. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mi 5 hétig bírtuk :P Az első gyerkőc után varrtak, és elég kellemetlen volt az első együttlét, a másodiknál semmi gond nem volt, ott is 5 hétig bírtuk, mert szintén nem volt szex terhesség alatt :( Ha úgy érzed, minden ok, akkor rátok van bízva, ha nem esik jól, úgy sem fogod erőltetni ;)
2012. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első szülés után öt hetet, második után négy hetet vártunk. Ha rendben érzed magad, testileg, és lelkileg is, akkor csináld:)
2012. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is 4 hét után voltunk együtt,de én is császáros voltam.
2012. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom nagyon megoszlanak a vélemények. Inkább kivárom a 6 hetet és ha az orvos is rábólint, akkor már tényleg szabad az út! Egy fertőzés nagyon nem hiányzik! Nagyon köszi mindenkinek!
2012. febr. 22. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

8.vagyok

Ha megfelelően védekeztek(gumi)akkor nem kaphatsz fertőzést.De persze te tudod.

2012. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!