Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg csak a második hónapja...

Mariann Gal kérdése:

Meg csak a második hónapja próbálkozunk es mar is terhes vagyok masodik gyerekemmel. Örülnöm kellene, de valahogy nem megy! Más is érzett mar így?

Figyelt kérdés
Férjem sok unszolására beleegyeztem, hogy vallaljunk egy második babát. Kis lányunk 4 éves, es nagyon jó kislány. En nem nagyon akartam másikat, nekem így is teljes volt az életem! Rosszul döntöttem vajon? Jön majd az öröm?

2013. jún. 14. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudom, te nem vágysz babára.

Mi több mint 2 évig vártunk, remélem a következő hamarabb összejön.

Ezt a férjeddel kellett volna megbeszélnetek.

Azért van még rá pár hónapod, hogy megbarátkozz a gondolattal.

2013. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, idővel megjön majd a kedved hozzá, ugyanis a magzat mindent érez. S később se lenne jó, ha a gyermek teherként élné meg a létezését.

Hogy jól döntöttél-e, majd kiderül..

Mindenesetre nem vmi felelősségteljes hozzáállás, hogy csak unszolásra adtad be a derekad..

2013. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nagyon nem jó,hogy csak a férjed miatt mentél bele.Nekem van egy 2 éves fiam,nos nem terveztük,bár a terhesség alatt nagyon vártam 3-4 hónapos koráig nagyon depressziós voltam,annyira hogy kívántam bár ne estem volna teherbe,sok idő volt összeszednem magam.Párom mostanában mondja Ő nem bánna ha összejönne 2. de mondtam nekem több idő kell még 3-4 év,és el is fogadta. A gyerekvállalás közös döntés,és rég rossz ha nem akarod igazán,de mégis belemész.
2013. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te nem akarod ezt a gyereket. Reméljük majd később megszereted.


Nem kellett volna belemenned, ha neked ez nem jó, mert az a szerencsétlen élete végéig érezni fogja, hogy felesleges.

2013. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebbe nem szabadott volna belemenned. De reméljük tényleg megszereted, hiszen a gyerekek olyan kis tündérek meg ártatlanok, nem tehetnek semmiről.

Nagyon szívesen lennék a helyedbe!

24/N

2013. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!