Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családtervezés:100x átbeszéltü...

Családtervezés:100x átbeszéltük és ésszel tudom is, mikor jöhet a tesó (nyár végétől próbálkozunk majd), de szívem szerint már most azonnal terhes lennnék, hogyan "állítsam le magam"?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon rámtör ez az érzés,akkor mindig jövök a netre,és terhességgel kapcsolatos dolgokat olvasok,vagy mások történetét esetleg kérdéseit olvasom itt.


Tudom az eszemmel,hogy most még nem jókor jönne a tesó...


Nem is értem mi van velem...


2011. ápr. 15. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

mit számít már az 3 hónap?

olyan fontos a családodnak hogy pont nyár végén ess teherbe?

persze arra is gondolj hogyha nem sikerül elsőre?

szerintem próbálkozz minél hamarébb és nem fog úgy fájni ha elsőre nem sikerül

Amúgy megértelek teljesen én is így voltam annak idején

napokig zokogtam a férjemnek hogy babát akarok

aztán meg nem akartam..aztán ő akart és én nem

szóval az baba iránti vágyunk ilyen

speciel nekünk elsőre sikerült a kislányunk

na mindegy

Szóval beszéld meg ezt a családoddal férjeddel stb..

mit számít az a 2-3 hónap?..

sok sikert.

2011. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huh.

Röviden annyi,hogy legalább kis mértékben jó lenn ha időzített baba lenne, mert közben főiskolára járok,és ha viszgaidőszakban vagy utána szülnék akkor tudnám kezdeni ősszel a következő félévet,mert már talán könnyebben elmennék suliba hétvégén pár órára.


Másrészt pedig ez lesz az első olyan tavaszunk és nyarunk már jó pár év óta,amit tán élvezni is tudunk. Értem ez alatt azt,hogy nem kell pocakosan vagy pici babával mozgolódnunk,szóval minden jobb ami nehéz egy kisbaba mellett és terhesen.

Nyáron ráadásul esküvőre is hivatalosak leszünk,évek óta nem voltam esküvőn pedig imádok mulatni,pocakosan az sem menne.

Plusz jó lenne kettesben is eljutni legalább egy hétvégére - jó lenne már időt szakítani egymásra is.


Arról nem is beszélve,hogy imádtam,hogy a lányom májusban született,el sem tudom képzelni,hogy télen vagy ősszel szüljek,mindenképp tavasszal vagy nyáron szeretnék.


Szóval tucatnyi indokom van ésszel arra,hogy miért kell még kicsit várni...

Csak hát a szívem...az már babázna! :-))

2011. ápr. 15. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyi erv szol a varakozas mellett, akkor ez eleg jol meg lett tervezve, en varnek a helyedben. Foleg, ha az elso baba is konnyen jott, mert igy nagyobb az esely arra, hogy tenyleg jon a masodik is amikor szeretnetek.

Tudom, hogy izgatott vagy, en is az voltam, de probalj kevesebbet gondolkodni ezen, illetve tenyleg kielvezni a nyarat. Minel tobbet agyalsz rajta, annal nehezebben fog menni az ido es a nyar sem lesz olyan elvezetes.

2011. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!