Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhákat vegyek? Nyár...

Milyen ruhákat vegyek? Nyár elején fogok szülni. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Olyan kellene amit szülés után is ki fogok tudni használni és pocak nélkül sem leszek slampos....

Ha tudtok képet linkelni az külön jó lenne :)

Köszönöm!


2011. márc. 25. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

rövid pamut nyári ruha, én abban mentem be szülni, egyszerű volt a vizsgálatnál is, meg utána is csak lekaptam szülés előtt, hazamenetelnél meg simán belebújtam és utána is jó, mert ha jó minőségű tartja az alakját és visszanyúlik

nadrág semmiképpen, mert ha lesz gátvarratod úgyse tudod használni hosszú ideig

2011. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az első pár hétben nem mozdultam ki és az idő alatt nagyon lement a hasam, illetve visszahúzódott. Én nem feltétlen vennék előre ruhát. Mondjuk én úgymond váratlanul szültem, aztán meg annyi minden volt, hogy nem is hozattam be másik ruhát, de majd leesett a nadrágom hazafelé, a nagykabát alatt nem látszott :). Most úgyis divatosak a hosszú felsők nadrággal, mint most a Nők lapja elején Kovács Ági amiben van. [link]

Mert otthonra meg olyan kell majd, amiben könnyen tudsz majd szoptatni. Felrántod, vagy kigombolod olyan valami felső.

2011. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!