Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érzett így a babájával...

Más is érzett így a babájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Két hónapos a lányom. Amikor először megláttam, az első gondolatom ez volt:

"Jé, én téged ismerlek. Amióta Én élek, azóta"


Az eltelt két hónapban ez az érzés csak erősödött. Mintha a lányom nem két (+9) hónapja lenne az életem része, hanem az elmúlt 35 évben mindig is az lett volna.


Mással is így van ez?


2011. nov. 22. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon sok anya érez így a gyermeke iránt.Amikor a lányomat vártam Imádtam a 2 csík pillanatától fogva.Amikor megszületett én beteg lettem.Nem fizikai értelemben és nem is egészen lelkileg.Azt mondanám az agyban lehetett baj.Ezártam magunkat a világtól.Senki sem láthatta senki sem foghatta, mindent csak én.Úgy féltettem annyira szerettem azt hittem ha más csak ránéz akkor is baja lesz.Szerencsések voltunk mert mögöttem állt mindenki aki szeretett és az ő józan eszük és szeretetük átlendített ezen.
2011. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!