Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érez így a babájával...

Más is érez így a babájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Annyit hallani gyermek halálról, balesetről, betegségről, .....stb, hogy legszívesebben ki sem engedném a kezeim közül, nehogy valami baja történjen, mert abba én is belehalnék. De anyámasszony katonáját sem szeretnék belőle nevelni.

Most 10 hónapos, megtalálom majd később az arany középutat?


2009. júl. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,h megtalálod! Én ugyanilyen voltam,de ha jót szeretnél a Babádnak, engedni fogod,h kinyíljon előtte a világ!Az én Fiam szombaton volt egy éves, s kint mászik az utcán a többi nagy gyerek után!:-) Zsákutcában lakunk...
2009. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nagyfiam megszületett (13) nagyon aggódtam mindenen. Akár mit csinált, mindig csak a veszélyt láttam meg. Akkor azt mondtam, hogy ha lesz még egy gyerekem ennyire nem leszek parás. A kicsi 15 hónapos, de őt is annyira féltem. Azért mert aggódsz, szerintem nem lesz anyámasszony katonája. Ki aggódjon értük, ha nem mi, ez teljesen normális, hogy féltjük, hiszen ők a mindenünk. Vedd észre, hogy ez az arany középút! Tökéletesen csinálsz mindent!! Jó babázást neked! És élvezd ezt az időt, mert olyan gyorsan felnőnek!
2009. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is nagyon féltem a kisfiamat...Tudom,hogy ezt idővel le kell küzdenem,ami nagyon nehéz lesz,mert alapvetően elég aggódós típus vagyok,de muszáj lesz!De inkább vagyok óvatos,és odafigyelek mindenre,minthogy valami baja legyen.:-) Gondolom majd alakul ez nálad is.

2009. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik...a nagy fiam 17 éves múlt,és már nem izgulok annyira.Persze,aggódni mindig fogunk,de az természetes.A pici 15 hós,és nála nem annyira intenzív az aggódás,mint a nagynál volt ennyi idős korában.Remélem a 3.gyereknél is az egészséges szinten marad.
2009. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, aki megtisztelt azzal, hogy válaszolt a kérdésemre!
2009. júl. 30. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!