Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is lát rémképeket a...

Más is lát rémképeket a babájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos a pici lány, de annyira félek hogy történik vele valami. Amúgy egészséges boldog babóca. De néha rémeket látok, le se merem írni hogy miket. Napközben elvagyok, csak amikor lefekszem akkor jönnek a hülye képek. Belehalnék ha történne vele valami. Ilyenkor jár az agyam ,mintha megkattantam volna. Más is van így? Vagy ez csak az én hülyeségem. Annyira féltem. Remélem sokáig él egészségben, boldogságban, mindig erre gondolok.
2009. máj. 27. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na pont én is így vagyok, a lehet legszörnyűbb dolgok jutnak eszembe, szerintem nem normális dolog de biztos nem vagyunk egyedül.
2009. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyedül!
2009. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sok friss anyuka így van (bevallva v bevallatlanul). Nekem a barátnőm mondta még szülésem előtt, h ez lesz és hogy készüljek fel és mondogassam magamnak hogy nyugi, ezt csak a hormonok teszik. NINCS ÉS NEM IS LESZ SEMMI BAJ :) beválik a mormogás! Nincs veled semmi baj, csak próbálj megnyugodni 'odabent'! aggódsz manódért, teljesen természetes :) Nyugi, elmúlik - aztán jön helyette valami más (szerintem) :) egy 10,5 hós kisfiú anyukája
2009. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ez is hozzátartozik az anyasághoz.
2009. máj. 27. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:

sziasztok! az én fiam 7 hónapos és sokszor frászolok éjszakánként... annyira féltem..

az első hónapokban naponta bőgtem az alvó babám felett, hogy Istenem, csak add, hogy egészséges és boldog legyen mindig. akkor a hormonok is dolgoztak.

most pedig az a sok szörnyűség amiről hallani...

jó lenne, ha mindentől meg tudnánk őket óvni!

2009. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bizony, pont így vagyok én is. Még hülye kis dalokon elsírom magam. ( Lencsi lány, Bóbita, amikor éneklem neki) Tiszta dili vagyok. :).
2009. máj. 27. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Lencsilány:))) Tuti :))) A sok Sláger rádió. Én is Lencsi lány hallgató vagyok.
2009. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is tettem fel már hasonló kérdést egyszer. nem vagy egyedül :-)))én sokszor lejátszom agyban, hogy leesek vele a lépcsőn, megüti a kis fejét, vagy újaban, most hogy pakolászik, ráesik a szekrényajtó, és szinte fizikailag fáj nekem, mikor látom ezt a szemem előtt gondolatban. de itt megnyugtattak a többiek, hogy nem vagyok skizofrén, mert a legtöbbünk hasonlóképpen érez. :-))
2009. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. én is ilyeneket látok. Majd mondogatom magamban hogy nem lesz semmi baj.
2009. máj. 27. 12:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. Sajna én nem csak éjjel gondolok ilyenekre, hanem bármikor, mikor elmerengek. De a kimondott, leírt suó ereje miatt én sem osztanám meg miket, de nem mindig betegséggel kapcs. Elmúlik ez valaha???
2009. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!