Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is lát rémképeket a...

Más is lát rémképeket a babájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos a pici lány, de annyira félek hogy történik vele valami. Amúgy egészséges boldog babóca. De néha rémeket látok, le se merem írni hogy miket. Napközben elvagyok, csak amikor lefekszem akkor jönnek a hülye képek. Belehalnék ha történne vele valami. Ilyenkor jár az agyam ,mintha megkattantam volna. Más is van így? Vagy ez csak az én hülyeségem. Annyira féltem. Remélem sokáig él egészségben, boldogságban, mindig erre gondolok.
2009. máj. 27. 11:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem fog elmúlni soha, mindig aggódni fogunk értük. Ilyenkor nagyon rossz ha eszembe jutnak mik történhetnek vele. Amúgy is sokat foglalkozom vele, de iylenkor mindig nagyon meg szeretgetem.
2009. máj. 27. 15:41
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna a kérdést...
2009. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!