Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A signal arpakolásos és tesco...

A signal arpakolásos és tesco törpös reklámot tényleg komolyan gondolták?

Figyelt kérdés

2 éves lányom fél tőle. És szerintem is ijesztő mindkettő. Nektek mi a véleményetek?

A tv nekünk háttérzajként megy, néha felpillant rá, de amikor ezek mennek, már szalad is ki a szobából!


2013. aug. 2. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"komolyan gondolták?"

Attól tartok igen :S

2013. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát a tv háttérzajként ezért nem a legjobb... A reklámokat egy átlag vásárlói célcsoportnak készítik. Lehet, hogy az ember egy tök ártalmatlan műsort nézne, de mégsem tudja kontrollálni, hogy ne lásson a gyerek valami nem neki való reklámot vagy előzetest. Mi már csak mesét nézünk a számítógépen vagy dvd-ről, és csak akkor tévézünk, ha nincs kisgyerek a közelben.
2013. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan? Mindentől óvni kell a gyereket? Hagyjuk már...

Gondolom a lepkéktől is fél az utcán.

2013. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs olyan, hogy nincs kisgyerek a közelben. Nem tudom, hogy hány éves korig tartják ijesztőnek, de mindkettő gyerekeknek szól. Persze nem egy 2 évesnek, de nem tudom szűrni a reklámokat.
2013. aug. 2. 12:05
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha-ha! Nem fél mindentől, de mint írtam, még én is ijesztőnek találom a reklámot. Persze én azért más szemmel nézem. Ahogy kiteszik egy rajzfilmhez a 6-os vagy 12-es karikát, úgy a reklámokat is szabályozni kéne, hogy melyik csatornán és mikortól lehet leadni. Pl nappal nem reklámoznak horrorfilmet sem!
2013. aug. 2. 12:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak este 9-fél10 után van gyerekmentesség. Én nem azt mondom, hogy óvni kell mindentől a gyereket, de ha tévéztek, tegyétek úgy, hogy mindig benne van a pakliban, hogy olyat lát, amit nem ért vagy számára félelmetes. (Sajnos többek közt ezért is elavult az egész tévé-dolog.)

Egyébként pont két olyan reklám ez, ami gyerekes családoknak/szülőknek szóló terméket népszerűsít, így nagy valószínűséggel fognak hát hasonló műsorok környékén előfordulni. Gyanítom, a döntéshozók nem ijesztőnek szánták, hanem marha viccesnek, csak mondjuk nincs épp pici gyerekük és kissé mellé siklott az a pár millió forint.

2013. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zabmester ***** válasza:
Szerintem nem kell állandóan mennie a tévének, nem is tesz jót, meg felesleges is. Ha van olyan mese, amit nézni akar, akkor azt megnézi, aztán tévé ki. A háttértévézés kimondottan rossz egy gyereknek, egy csomó felesleges ingert kell kiszűrnie, ha valami másra figyel.
2013. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nos a megoldás felesleges bekapcsolni a tv-t.Nálunk a tv nem megy csak néha kapcsoljuk be este egy egy főzőműsorét,vagy ha megy valami érdekes a Natgeon,de a gyerekem sem tvzik,nincs értelme van többs záz filmünk dvd-n a számítógépen is,ha valamit be szeretnék tenni akár háttérnek inkább az,mint egy idióta reklámokkal teli csatorna,vagy ugye zene,de sose értettem,hogy az emberek mi a francért kapcsolják be a tvt háttérnek.
2013. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megszokás. És ő is megszokta már. A távirányítót tudja kezelni, de ha kihúznám, akkor meg szerintem addig hisztizne amíg be nem kapcsolom. Ez van.
2013. aug. 2. 12:38
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Akkor tisztázd vele, hogy a hiszti nem megoldás és nem ér el vele semmit, nem adhatod be ilyen könnyen a derekad... 2 évesen ő irányít téged? NEM.

Ha most hisztis, akkor később is az lesz és nem könnyen szokik majd le róla.

2013. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!