Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek missed ab után 2-3-4...

Akinek missed ab után 2-3-4 hónapon belül sikerült a baba megint, azok akkor még sokat gondoltak az elveszített babára?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit fura kérdés, de még nagyon sokat gondolok a babámra, akit 3 hete veszítettem el, és attól tartok, akkor is így lesz ez, ha már próbálkozhatunk a következővel! De nem szeretném, ha ez a szomorúság blokkolná az agyamat, és nem járnánk sikerrel, vagy csak akkor, ha már "teljesen" elfelejtettem. (ilyen úgysem lesz)
2009. febr. 23. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt. 2007. októberében halt el a 8 hetes embrióm. Decemberben már +-at teszteltem, ma már fél éves a kisfiam. A második terhességemnél végig görcsölő gyomorral mentem UH-ra, hogy mit fognak mondani, ha nem láttam egyből, hogy dobog a szíve, már egyből pánikoltam. Ehhez még adott egy löketet, hogy a 12. hetes UH-n reggel két doki is tévesen rendellenességet állapított meg, délután egy másik kóházban derült ki, hogy nincsen baj. Úgy sírtam, alig tudtam elmondani a páromnak, hogy most örömömben sírok, nincsen probléma... Máig kísért az első babám emléke, sosem fogom elfelejteni. Vígaszt nyújt ez kis csöppség mellettem, őrá kocentrálok, de szinte naponta eszembe jut az első... ő májusban lett volna 1 éves. Kívánom, hogy mihamarabb anyuka lehess, mert addig úgysem fog teljesen megnyugodni a lelked és siratni fogod az elvesztett angyalkád. Nekem már a második terhességem nem volt emiatt olyan felhőtlen, beárnyékolta az első tragédia, de ettől függetlenül életem legboldogabb, legszebb időszaka volt a kismamaság és alig várom, hogy újra az lehessek!


Kitartást, sok erőt és mihamarabbi gyermekáldást kívánok!

2009. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia én két babót veszítettem el, az elsőt 2007dec a másikat pedig 2008 májusában most 14 hetes babás vagyok és soha nem fogom elfelejteni a másik két babócát. nagyon osktak gondoltam rájuk persze most hogy itt van ez a babó most már egyre kevesebbet, de azért mindig aggódok sőt sezrintem aggódni is fogok addig míg meg nem születik.

de msot már boldog vagyok!


sok sikert nektek is

2009. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 2honap telt el a két terhesség között.Igen eszembe jutott sokszor,mikor visszamentem dolgozni a mütét után,csak az járt a fejemben.Mi lehetett a baj,hol rontottam el,sajnáltam nagyon.De erősnek is éreztem magam egy következőre.Most 35hetes vagyok és éppen tegnap éjszaka beszélgettünk rolla a férjemmel.Szerintem ezt nem lehet elfelejteni.
2009. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Ugyanígy gondolom!

Én is erősnek érzem magam a következőre, és alig várom, hogy lehessen próbálkozni..., félni sem félek.

De nagyon hiányzik a mi első Pocaklakónk!

2009. febr. 23. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Én január elején veszítettem el egy kis bébit(mondjuk nagyon kicsi volt még) de azért már szoktuk a gondolatot.

Most ismét babás vagyok, és folyton úgy érzem, ő ugyanaz, csak most megpróbálkozik még egyszer, mert nagyon szeretne minket:) És pont a nagytesó szülinapjára van kiirva:)

Ne aggódj,nemsoká neked is sikerül és egy anya sok gyermeket is szeret egyszerre ugyanúgy!!:)

2009. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm!

Gratulálok neked, és minden sorstársnak, akik írtatok, és sok örömöt a tesókhoz!

2009. febr. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!