Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 1-re vagyok kiírva...

Október 1-re vagyok kiírva szülésre. A munkáltatóm szerint nekem aug.15. után már nem kell jönnöm dolgozni, úgy gondolták, hogy szülési szabadságra megyek. Ők ezt így önkényesen eldönthetik, semmi beleszólásom nincs? .

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem dönthetik el, addig dolgozol, amíg akarsz.
2009. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szülési szabira nem is mehetnél még aug. 15-én, hiszen a kiírt dátumtól kezdheted, vagy legkorábban előtte 28 nappal!!!! Addig max. táppénzre mehetsz.

A munkáltatód pedig nem dönthet helyetted. Ha Te onnan mész szülni, az is a Te döntésed! Keress meg egy munkaügyest!!!

2009. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.

Azért tartok még a kiskapuktól, ha vannak, hogy kitalálnak valamit és kényszerhelyzetbe hoznak.....

2009. jún. 18. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiskapu sincs, ha nem hagyod magad "hülyének nézni".

Nagyon sok mindent nem csinálhatnak a kismamákkal, úgyhogy ne aggódj. Csak nyugodtan közöld, hogy TE mit szeretnél...

2009. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is október 1-re vagyok kiírva. És nem, nem küldhet el előbb. Mondjuk annyi hogy a szabijaid nagy részével a munkáltató rendelkezhet.

2009. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felkérhet, hogy vedd ki a szabijaid, ami alapból jár, 20-valamennyi nap, és de szülésire nem küldhet, jól írják, vagy 28nappal a várható időpont előtt, vagy akár a kis székecskédből is mehetsz szülni.

És semmit sem kötelezhtet, ha nem akarsz se nyaralni se semmi, akkor neki igen is el kell viselnie a pocakod látványát...


Jó Pocakosodást:)

2009. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA nem bízol bennük menj el táppénzre (én is azt tettem) és arra sem kötelezhetnek h a mradék szabid kivedd! Nekem is mondták, de nem fogom kivenni, mert majd jó lesz akkor ha már oviba kell vinni ráadásul az azévi béreddel lesz kifizetve!
2009. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek mégegyszer, megnyugodtam. Azzal nincs bajom,ha az éves szabim maradék részét kivetetik velem. Arra legalább a teljes fizetésem kapom.
2009. jún. 19. 06:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!