Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van beleszólásom, ha a házam...

Van beleszólásom, ha a házam mellett parkol valaki közterületen?

Figyelt kérdés
Ma egy idősebb úriember kissé letolt, hogy legközelebb ne merészeljek hosszabb időre megállni a háza mellett, mert hol fognak megállni az unokái, ha jönnek hozzá látogatóba... Egy zsákutcáról van szó, ahol rengeteg hely volt még, és az utcára nem nyílt a háznak bejárata, kocsibeálló pláne nem. Jogos a felháborodása?
2011. jún. 17. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak akik nyugdíjas éveikben nem tudnak mit kezdeni magukkal aztán másokon vezetik le a frusztrációjukat.
2011. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. De ha nem akarod, hogy valami csúnya dolog történjen a kocsiddal, akkor fogadd meg a "jó" tanácsot, és állj a többi rengeteg helyre.
2011. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok többet oda állni amúgy sem, mert pár évente egyszer ha járok kocsival abban a városban. Csak kellemetlen volt a helyzet. :S
2011. jún. 17. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jogos, egy idióta vén barom unatkozott...


Hasonló volt velünk is, havernál vagyok, valaki ráfekszik a csöngőre. A szomszéd volt és elkezdett ott nyáladzani, hogy hogy merészelek úgy megállni az UTCÁN, hogy belóg a kocsim az TELKE (nem kapu, nem parkoló) elé. Mondom mert mi a gond, nem tud kiállni?

De ki tud de a fia ha jön nem tud megállni kényelmesen. Miért jön? Nem jön de ha jönne! Mert ez és az lesz ha megint oda állunk, bla bla.


Csak azt tartott vissza minket attól, hogy agyonüssük az öreget, hogy 2 versenysportolónak mégse illik egy 60+ láthatóan szellemileg sérült vén marhát elgyepálni a nyílt utcán. Úgyhogy arrébb gurultam 20 centit.


Az igazán vicces a dologban, hogy egy hét múlva mikor mentem motorral haverhoz ez a szomszéd a mikrobuszával úgy állt be haver háza elé, hogy az hagyján, hogy ő nem tudott a kertből kiállni de még én sem tudtam motorral beférni a sövény és az autó között. Na akkor azért átkiabáltam neki. leskelődött az ablakból de kijönni nem mert :D

2011. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!