Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Egyke" anyukák, apukák, hány...

"Egyke" anyukák, apukák, hány gyereket terveztek? Miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Nyugodtan le lehet írni, mi a lepontozás oka. Vagy így már ciki vállalni?
2013. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most várjuk a másodikat. Amúgy mindig is kettőt akartam. Nekem rossz volt, hogy nem volt testvérem.
2013. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En egyke vagyok, de egy mostohatestverrel nottem fel. Soha nem volt jo kapcsolatunk, pedig en mindig nagyon szerettem volna egy testvert - szoval nem rajtam mult az egesz.

Mi 2 gyerkocot tervezunk. Egy mar van...gyurunk a kovetkezore. Soha nem tudnek 3 gyereket becsulettel ellatni ugy erzem.

2013. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6.! Nem tudom, miért, én mindenkit zölddel értékeltem. Szerintem is kicseszés, mert velem az volt. Ha jó lett volna nekem egykeként biztos nem így gondolnám. De nem mindenki gondolkodik így. Van akinek kifejezetten így jó.

Azért mégsem kellene lepontozgatni, emberek! Köszi.

2013. aug. 2. 00:01
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Én is így gondolom, 6-os, pontosan így. Egykének lenni nem ideális állapot.
2013. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Én egyke voltam és sosem hiányzott a testvér. A fiam mellé sem tervezünk 2. gyereket. Hogy miért, az magánügy. Mellesleg én azt vallom, hogy ne testvért szüljünk a gyerekünknek, hanem 2. gyereket magunknak. A hideg ráz, amikor itt azt olvasom, hogy "szülök kistestvért a fiamnak/lányomnak". A testvér semmire nem garancia egyébként.
2013. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én válaszom nem tudom mennyire számít, én 14 éves voltam, mikor testvérem lett, pedig én sosem akartam testvért. De persze nagyon szeretem. Én 2 gyereket szeretnék, de jóval kisebb különbséggel. Páromék 3an vannak, ő meg ezért nem akar 3 gyereket.
2013. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a magánügye, hogy vállal-e több gyereket, így van. És a szokásos érv is: egy testvér sem garancia semmire. De ha nincs tesó, még csak az esély sincs meg egy jó testvéri viszonyra. Én a közelemben nagyon sok ilyen erős köteléket látok, és sajnálom, hogy ez kimaradt az életemből. De azt biztosan tudom, hogy a gyerekemet nem szeretném megfosztani ettől, és aki úgy gondolja, rázza ki a hideg újból a mondattól: szeretnénk kistestvért a lányunknak.
2013. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!