Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Egyke" anyukák, apukák, hány...

"Egyke" anyukák, apukák, hány gyereket terveztek? Miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hármat terveztem, de már úgy gondolom, elég a kettő :)
2013. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1 gyerkocot terveztunk, egy is marad..most 2 eves:)
2013. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2 max 3. Nekem semmi rossz érzésem nincs amiatt hogy egyke vagyok. Ha 1 lesz azt sem bánnám csak jönne már.
2013. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy rossz érzés lenne, bár én nagyon szerettem volna testvért. Ezért mindenképp több gyereket akartam. Most 2 van, remélem mindig ott lesznek egymásnak.:)

Kedves első! 3 volt a tervem, de azt hiszem, én is, elég a 2.:)

2013. aug. 1. 22:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen anyagi körülmények között vagyunk, egyet. És nem úgy néz ki, hogy ez a közeljövőben változna, így is durva, hogy senkire nem tudom hagyni, alig van szabadidőm, és pénz sincs.
2013. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
2 vagy 3, szerintem kicseszés vele, ha nincs testvére
2013. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
nekem csak kisgyerekkoromban hiányzott úgyond de csak azért mert másnak is volt. késöbb nem mivel nem is tudom milyen. Valahogy nálam működik az hogy amit nem ismersz az nem hiányzik. Viszont van egy szintén egyke barátnőm ő még igy felnött fejjel is hangoztatja hogy de rossz hogy nincs tesója.
2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy 3. voltam
2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
En egyedi eset vagyok, mert bar van 2 testverem, akkora a kulonbseg es a szakadek koztunk, hogy inkabb egykenek erzem magam. Sose eltem veluk egyutt, nem beszelek meg veluk semmi olyat, amit mondjuk egy tavoli rokonnak ne mondanek el, es eleg ritkan talalkozunk. (Ok egymassal maskepp vannak, mert koztuk 2 ev van, igy ok "igazi" tesok) Ennek fenyeben, en 3 gyereket szeretnek, de ha lesz 1 fiu es 1 lany, akkor megelegszem a kettovel is. :)
2013. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányzott és a mai napig hiányzik egy testvér. Mi legalább kettőt akartunk, ehhez ragaszkodtunk. A férjemék hárman vannak.
2013. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!