Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit dolgoztok, és...

Anyukák! Mit dolgoztok, és mennyit kerestek? Elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő vagyok, 135 ezer bruttóval. Hogy elégedett vagyok-e? Én már csak nevetek ezen a silány helyzeten. Nem sokat várok a kormánytól, de olyan jó lenne, ha emelnék végre a bérünket. A férjem egy non profit szervezetnél dolgozik vezető beosztásban (ő is pedagógus egyébként), ő kb. bruttó 200 ezret keres, de cserébe- főleg így nyáron- alig látom. Két iskolás lányunk van, csak a könyvek kerülnek 33 ezer ft-ba. Az írószerek még egyszer annyi, az ebéd pénz 14 ezer... és akkor még nem járnak el szakkörre... Na, most jól kipanaszkodtam magam, egyébként meg elégedett vagyok az életemmel, a pénz a legkevesebb! Szó szerint. :)
2013. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

De jól fogalmaztál, kedves utolsó! :)

Én vagyok a gimnáziumi tanár a bruttó 153.000-rel. Három gyermeket nevelünk... Kitartást Nektek is!

2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Lues ***** válasza:
100%
Hm... Elgondolkodtatóak a válaszok. :( Én ugyan még kismama vagyok, de tanítói végzettséggel. Bérem bruttó 136e Ft, mert az alsósok mellé bevállaltam még felsős órákat is, hogy jobb legyen egy kicsit a helyzet. Panaszkodni én sem panaszkodom, mert még mindig azt vallom, hogy vannak akik nálam kevesebbet keresnek és mégis boldogulnak az életben, mert nem adják fel! :)
2013. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyógypedagógus vagyok. Pótlékokkal, túlórákkal, helyettesítéssel kaptam általában 150 ezer körül havonta. Most GYED-en vagyok. A pedagógus életpályamodell még érdekes lesz...túlóra ugyebár nem lesz, stb.:) 2 gyereket nevelünk, szerencse, hogy a férjem jobban keres.
2013. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok, osztályfőnök is, 143000 Ft a bruttó bérem. Két nyelvet beszélek, angoltanárként az angolt felső, a németet középfokon.Nagyon elégedetlen vagyok, mert gyakran ezért (ingyen) még a szabadság terhére, és hétvégén is dolgozni kell. Nem zárom ki, hogy ha a gyerekek kicsit nagyobbak lesznek (kisiskolások, most oviba, bölcsibe járnak) váltok. Ahogy látom, nálunk még az eladónők, adminisztrátorok is jobban keresnek (nem lebecsülve ezzel az ő munkájukat!!!).
2013. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
550 ezer volt a bruttom, most tgyason vagyok. Elegedett voltam abbol a szempontbol, hogy joval atlag folott keresek. Elegedetlen csak azert voltam, mert a ffi kollegaim ugyanabban a munkakorben, kevesebb munkaval kb. 20%-kal tobbet kerestek.
2013. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez durva. És milyen indokkal keresnek többet? Gondolom, nem túlóráznak többet.
2013. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
16-os vagyok: nincs indok, ez van. Tok veletlen derult ki... Persze a fonokomnem ezt szova tettem, de azt mondta, most nem tud fizetesemelest adni.
2013. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!