Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi havi bevételle...

Anyukák! Mennyi havi bevétellel lennétek elégedettek?

Figyelt kérdés
Mi az az összeg ami a lehető legkisebb, és már úgy érzitek elég lenne ahhoz hogy normális színvonalon éljetek, és félre is tudjatok tenni? Ezt hogy osztanátok be? Tehát nem többmilliós havi keresetekre gondolok, amivel már soha semmi gondotok nem lenne, hanem az ami olyan jut is, marad is, és nem kevesellnétek túlságosan. Mindezt hány gyeremekre képzelitek?
2013. febr. 6. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
3-an vagyunk. Havi 200-250 ezerrel elégedett lennék (nettó)
2013. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

3 gyermekünk van, a teljes havi bevétel mindennel együtt: max. 200.000 Ft. A számlák: 55.000 Ft.


Ha lenne havonta még 50.000 Ft-unk, akkor én már elégedett lennék, mert így mindig éppen kijövünk a pénzzel, de inkább spórolnunk kell a hónap végén.


De azért nem panaszkodom, mert mindenünk megvan.

2013. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
3 gyerekünk van, van hitelünk is. 300 ezrünk van de a hitelek miatt most mi is úgy vagyunk ahogy előttem írták hogy nagyon számolgatni kell mikor mire jut mire nem, és hó végén épp hogy kijövünk. Egy 30-40 ezerrel többel már elégedett lennék, raknám is félre rögtön.
2013. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

2 gyerekünk van, saját lakásunk. Hitelünk nincs.

Havonta 450ezer a bevételünk. Nekünk pont elég, ebből félre is tudunk rakni bőven.

Nem élünk nagy lábon. Amikor még rosszul kerestünk (havi 160ezer volt a bevételünk), akkor eléggé megtanultunk spórolni és minden centet beosztani.

Nekem nem kell a márka, megvagyok elégedve a no-name termékekkel. És még élünk, és nincs semmilyen betegségünk sem.


Viszont vannak olyan emberek, akiknek még havi 1-2 millió sem lenne elég a megélhetéshez.


Úgy gondolom, hogy aki tud a pénzzel bánni, spórolni is képes, az félre is tud rakni.

Persze nem a min.béresekre gondolok, mert az sírógörcsös állapot.

2013. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4-en vagyunk. Hitel nélkül 300 ezer. Hitellel 4-500 ezer. Itt lakáshitelre gondolok, ahol a havi törlesztés 70-100 ezer forint.
2013. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 550 ezer a bevételünk, ebből a biztos havi kiadásunk kb 250-280 ezer forint, ebben benne van a megtakarítás is, mivel azt biztosításba rakjuk és minden hónapban vonják. Plusz van egy-két millió amihez tudunk nyúlni, nekem ennél nem kell több. Ha majd lejár a hitel és a kisebbik gyerkőcöt felveszik végre valami állami intézménybe és nem kell magánba hordanom, akkor meg teljesen boldog leszek! :)) Ja négyen vagyunk, 2 felnőtt, 2 gyerek (5 és 2 évesek).
2013. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

53at osztok be, amiből a havi bevásárlást kell intézni, a kicsi oviját, gyógyszereket, ruhákat.

Annyi, hogy a számlákat a férjem fizeti, de ezen felül nem ad haza egy fillért se.

Szóval úgy 130as nettóval én nagyon de nagyon jól ellennék.

Abból a 40rezsi+max40kaja+20ovi+ami még kell maradékból 3unkra. Férjem meg azt csinál amit akar. Válás esetén az albi ára ami még hozzácsapódhatna, azt meg még nem tudom mennyi lesz-lenne.

2013. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 80-100ezer ft marad elköltésre, ha kifizetjük a rezsit és a lakáshitelt. Ez a tetű lakáshitel ne lenne, én olyan boldog lennék (havi 100e).

5-en vagyunk, 3 pici gyerek.

2013. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
200 ezer forintos havi bevétellel nagyon elégedett lennék, 5 gyerek van , hitel,autó nincs, saját ház van.
2013. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
ha annyink lenne megint, mint amikor én is dolgoztam, akkor boldog lennék. akkor olyan 160-180e ft bevételünk volt. most 112 van.
2013. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!