Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi havi bevételle...

Anyukák! Mennyi havi bevétellel lennétek elégedettek?

Figyelt kérdés
Mi az az összeg ami a lehető legkisebb, és már úgy érzitek elég lenne ahhoz hogy normális színvonalon éljetek, és félre is tudjatok tenni? Ezt hogy osztanátok be? Tehát nem többmilliós havi keresetekre gondolok, amivel már soha semmi gondotok nem lenne, hanem az ami olyan jut is, marad is, és nem kevesellnétek túlságosan. Mindezt hány gyeremekre képzelitek?
2013. febr. 6. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
ha annyink lenne megint, mint amikor én is dolgoztam, akkor boldog lennék. akkor olyan 160-180e ft bevételünk volt. most 112 van. jah, márciustól leszünk 3-an.
2013. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Hárman vagyunk, két szülő és egy ovis. Olyan 250 körül ha bejönne havonta, arra azt mondanám, hogy teljesen rendben van. Most nagyjából feleennyit keresünk ketten együtt.
2013. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 3-an vagyunk, én is olyan 250-et mondanék, amivel elégedett lennék (ennyi volt a gyerek előtt a bevételünk, de én most nem dolgozom sajnos). Most 160 a bevétel, még az a szerencsénk, hogy hitelünk nincs.
2013. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

290. ezer forint a bevételünk most jön a harmadik baba!

150 számlák, + egyéb kiadások vannak ezen felül, pl: benzin, kaja, pelus, stb. tehát össz kiadás 250.000Ft lenne, de így is mindig közbe jön valami és számolgatni kell!:)

400 ezer forint lenne az az összeg, aminek már örülnénk és könnyebb lenne

2013. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Anyukák mit dolgozik a ti férjetek (vagy ti?) akiknek 400-500 ezer, vagy afeletti bevételetek van? Csak hogy tanuljak már én is valamit :)
2013. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!