Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes komolyabban elgondolkozni az örökbefogadáson?

Figyelt kérdés
2 éve szeretnénk babát, és egyelőre nem találták meg az okát, hogy miért nincs. A párom sajnos eléggé elzárkózik az örökbefogadástól. Mennyi ideig "érdemes" várni rá, hogy teherbe essek?
2009. okt. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha már a lombikprogramok se vezetnek eredményre, érdemes megfontolás tárgyává tenni.


Nézzétek meg ezt az oldalt


[link]

2009. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, pont most néztem, köszi a linket. Kicsit aggaszt, hogy a párom már 46 éves. Akkor kisbabát már nem is fogadhatnánk örökbe?
2009. okt. 17. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire mélyen nem vagyok benne, kolléganőmék fogadtak egy babát örökbe. Sajnos nem tudom, hogy van-e korhatár én csak azt nézegettem, hogy milyen gyönyörű gyerekeket lehet örökbefogadni, és ezért ajánlottam, hogy mutizd meg a férjednek, hogy nem sérült és kisebbségi gyerekek vannak... Te mennyi idős vagy?
2009. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mo.-on max 45 év lehet a korkülönbség a gyerek és az örökbefogadó szülő között.
2009. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok.
2009. okt. 17. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párokat, akiknek 4,5,9 és 11 év után jött össze, lombik és más "mesterséges dolog" nélkül. A két év még nem olyan sok, ilyen szemszögből, persze tudom, hogy minden hónap is sok ilyenkor... Mindkettőtöket kivizsgálták már? Természetes családtervezéssel próbálkoztatok?
2009. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de a férjed 46 éves..., ami elég öregnek számít ebből a szempontból
2009. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!