Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy válaljunk kistesót ha...

Hogy válaljunk kistesót ha vészes hányós voltam?

Figyelt kérdés
Van eg 23 hónapos kisfiam és előtte volt egy terhességem amit sajnos 9 hetesen meg kellett szakítani. Most tervezzük a kistesót de sajnos az első 2 terhességemmel vészes hányós voltam és nagyon félek, hogy ez most is így lenne. Olyan anyukákat keresek akik így is be merték vállalni a többedik gyereket és túlélte a család. :D Bíztatásra és gyakorlati tippekre lenne szükségem de nagyon! :) :(

#kistestvér #észes hányás #hiperemezis gravidarium
2013. júl. 3. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első lányommal 3 hónapig szinte még a vizet is kihánytam. Lefogytam 10 kilót. Szerencsére utána már elmaradt a hányás.

A másik két terhességemnél egyáltalán nem hánytam.

2013. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 7 hónapig hánytam, 12 kilót fogytam, gyakorlatilag csak feküdni tudtam ,az már jó napnak számított, amikor csak háromszor hánytam, majd 8 hónapos volt a kicsi, amikor ismét babát vártam (tervezetten). Vele kevesebbet hánytam, eleve csak a 4. hónapig és átlagban heti 5 napot, tehát néha volt 1-1 nap kihagyás. Viszont toxikózis miatt kórházba kerültem, amitől nagyon féltem, hogy ki lesz a "naggyal". A család egyből összefogott, felváltva vettek ki szabit és megoldották, hogy amíg én bent vagyok, mindig legyen valaki a gyerkőccel. Innentől kezdve azt mondom, hogy nincs lehetetlen, vészhelyzetben mindenre van megoldás.
2013. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányommal kb 2 hónapig olyan rosszul voltam, hogyha csak megmozdultam már arra a lelkem is kihánytam.Szinte mozdulatlan voltam egésznap nehogy rázkódjon a gyomrom.

A szagokról már nem is beszélek.

a kisfiammal pedig egyátalán nem volt hányingerem.

Nem azt mondom hogy neked sem lesz, de általában más szokott lenni két terhesség.Legyen szerencséd!!!

2013. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi az offért,de engem is érdekel. Ugyanilyen előzményekkel vagyok,mint Te,csak én az első babámat veszítettem el,10 hetesen. Vele is szörnyen hánytam,a fiam 9 hónapos,vele is,le is fogytam 5 kg-t az elején. Még a víz sem maradt meg bennem,sokat aludtam,addig sem kellett... Reggel viszont azzal indult a napom. 2 év különbséget szeretnénk a gyerkőcök között,azaz kb.fél év múlva jöhetne a babaprojekt,de nem tudom,hogy be merjem-e vállalni,nagyon tartok a rosszullétektől és hogy emiatt nem tudom majd ellátni a fiam.
2013. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2o hónapos mellett lettem terhes, az első időszak szörnyű volt. Minden nap a túlélésre ment, napi 3 hányás, egész napos rosszullét, szegénykémmel nem is sokat törődtem. De túléltük, már alakulok :) 16 hkm
2013. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!