Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai nyiltnapra elmennél...

Óvodai nyiltnapra elmennél úgy, hogy a fél éves kistesót is viszed? Nincs kire hagyni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze!
2013. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk nincs nyílt nap, nálunk mindenki megy amikorra idöpontot kap.

Mi vittük akkor 3 hós lányunkat is. Egyik oviba öt is felírattattuk a várólistára, mert mondták, hogy késöbb nem kell.

2013. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Az én fiam akkor végigmászta az egész oviban az udvart.:)
2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Pedagógusként és szülőként is mondom, én nem javasolnám. Zavaró tényező lehet, nem tudod előre kiszámítani, hogy csendben lesz-e, vagy végigsírja a foglalkozást. Az óvónőnek megzavarhatod a munkáját, a szülőknek is elvonja a figyelmét, nem beszélve a gyerekekről. A nyílt napon a szülőknek olyan képet kell kapniuk az óvoda-iskola életéről, ami a mindennapokban zajlik, hogyan figyel, fejlődik a gyermekük, amikor ők nincsenek ott, épp ezért a szülők sem szeretnék ilyenkor felhívni magukra a figyelmet, megzavarva a foglalkozás menetét, hiszen akkor nem kapnak reális képet erről az egészről.

Én nem mennék így, de attól még ez a te döntésed.

2013. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A 4 hónapos volt a kicsi amikor,nyílt nap volt az oviban.Természetesen vittem,csak az utána lévő közös beszélgetésre (szülők+ovónők) már nem maradtunk.Most lett volna a második,de itthon volt a lányom,sajna beteg volt. 9 hónapos a kicsi nem vittem volna a mostanira,mert egy percre nem áll le :D Mindenhol feláll,mászik,ami alacsonyan van felmászik.
2013. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

nem értek egyet a pedagógus szülővel...


én voltam már ilyen óvodai nyíltnapont, konkrétan annyi volt hogy bemehettünk az oviba és játszhattunk, az óvónők válaszoltak a kérdéseinkre...erre meg miért ne vihetnéd ?

butaság lenne emiatt kihagyni, főleg hogy rengetegen lesznek ott mások is kis tesóval!!!!!


meg mell oldani a hétköznapokat két gyerekkel is, és nem kell lemondani a programokról....



több gyerekes anyuka

2013. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, én arra gondoltam, hogy nálunk amikor a fiaim még ovisok voltak, a nyílt nap a foglalkozás megnézését jelentette.Ami elég kötött. Egy alkalommal volt ott egy szülő kisbabával, őt ki is küldték. Én az iskolában tanítok, ott érthetően más a nyílt nap.

De ha az oviban a mindennapos szabad játék a nyílt nap része, hát ott nyugodtan ellehet egy kisbaba, az sokkal kötetlenebb dolog.

Az én gyerekeimnél sajnos csak egy-egy foglalkozást lehetett megnézni, az pedig majdnem olyan, mint egy tanítási óra.

2013. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Ja,hogy a beíratkozásnál lévő nyíltnapra gondoltál.Kicsit félreértettem a kérdést,de ezért nm kellett volna lepontozni.


Nálunk évközben is van nyíltnap minda két félévben.Egyik félévben az egyik óvónő tartja a másodikban a másk.Tökre örültek,hogy vittem a kicsit.


(én írtam,hogy négy hónaposan vittem a kicsit)

2013. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hármasban mentünk, nem volt gond, örülök, hogy nem hagytuk ki. :-)
2013. márc. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!